Naše aktivity

Náhled do našich aktivit

1. Kampaň od 2.04.2018 3. Kampaň od 26.03.2019
2. Kampaň od 7.11.2018 4. Kampaň od 19.09.2019

Opět kus práce za námi. Analýzu k návrhu zákona Manželství pro všechny (od iniciativy Jsme fér) zpracoval místopředseda spolku Tradiční rodina – Zdeněk Chytra

Analýza

Oslavy 28.října 2019 na Pražském Hradě

Občanské setkání a lampionový průvod k příležitosti státního svátku 28. října

Proč „světlem proti tmě“?

Naše společnost je postupně pohlcována ideologiemi, které zasahují do všech jejích vrstev. Ve společnosti se takto šíří temnota, do které se snažíme vnést světlo zdravého rozumu a zdravé společnosti. Ideologie nepotřebujeme, ty přinášejí jen napětí a nenávist ve společnosti, stejně tak jako nepotřebujeme její prostředky, jakými jsou Istanbulská úmluva nebo Manželství pro všechny.

Rodina je základním kamenem společnosti a společnost tvoří stát. Přidejte se 28. října k nám a pojďte s námi trochu toho „světla“ přinést na Pražský Hrad.

světlem proti tmě

Výlep našich plakátů velikosti A2 aspoň v některých městech.

Naše jasné "odmítáme ratifikaci Istanbulské úmluvy" jsme dali najevo svou přítomností v pondělí 7. října od 8.45 - 14.45 před budovou Poslanecké sněmovny, kde se v tu dobu konala KONFERENCE pod záštitou JUDr. H. Válkové "EVROPSKÉ ZKUŠENOSTI S ISTANBULSKOU ÚMLUVOU".

Náklad 250 000 ks v Olomouckém kraji a 250 000 ks regionálního tisku v MSK.

Náš článek „Význam pojmů – další důvod proč odmítáme Istanbulskou úmluvu“ je na třetí stánce.
Děkujeme malým dárkem, našim příznivcům za tuto možnost, jak jinak – z naší kolekce propagačních předmětů.

Dotisk letáků, a nový výtisk s názvem "Význam pojmů - další důvod proč odmítáme Istanbulskou úmluvu".Nyní je možné všechny letáky vytisknout i na domácí tiskárně a opět rozšířit více po svém okolí . Letáky lze stáhnutí v sekci "Kampaně".

Letáky

Osvěta na odmítnutí ratifikace Istanbulské úmluvy a pro zachování "zdravého rozumu" jede...Pokud máte frekventované místo, můžete si ho objednat.

Den pro rodinu

V sobotu 14.září začátek byl na Palackého náměstí v Praze, pokračoval pochodem na Kampu, kde byl nachystán bohatý kulturní program.
Příští rok bude pochod 12.září opět od 14.00. Těšíme se na vás.

DEN PRO RODINU A MANŽELSTVÍ

Spousta lidí se v průběhu LGBT festivalu Prague Pride ptala, jestli se uskuteční i nějaká akce na podporu tradičního manželství a rodin. Ano, uskuteční. Pořádá jí Aliance pro rodinu z.s. v Praze, a to v sobotu 14. září od 14:00 hodin. Vzhledem k tomu, že nesouhlasíme s LGBT Lobby a jejich požadavkem na uzákonění Manželství pro všechny, protože „odsoudit“ dítě ještě před jeho narozením k tomu, že bude vyrůstat bez matky nám přijde silně NeFér, zúčastníme se a podpoříme tuto akci. Také upozorníme na ratifiaci Istanbulské úmluvy a proč ji odmítáme. Budete mít možnost podepsat naši petici „Chceme zachovat tradiční rodinu, odmítáme rafifikaci Istanbulské úmluvy“ a k dispozici budou i letáčky.
Pochod půjde z Palackého náměstí směrem na Kampu. Více ZDE:
WEB: http://denprorodinu.eu/

Den pro rodinu 2019

Podpořit náš cíl můžete i objednáním praktických propagačních předmětů, které si můžete objednat v sekci „kampaně“
Hrníčky lze objednat i jednotlivě. Objednávky ZDE:

dary

V informační kampani pokračujeme formou bannerů, které máte možnost si objednat (1 x 2m), nejlépe na balkon. Cena 700 + poštovné. Je možné zaplatit i na dvě splátky a i nechat vyrobit větší.
Objednávky pište na info@tradicni-rodina.cz

TR-ek

Skvělá nabídka, za kterou moc děkujeme. Děkujeme i sponzoru, který nám umožnil být vidět v Regionálním tisku s nákladem 250 000 ks v olomouckém a 250 000 ks v dalším kraji.

Váš Region

Pochod Hnutí pro život

Byli jsme tam a bylo to úžasné. Doporučujeme všem se příští rok přijet na pochod.
Více ZDE.

Veřejně jsme vyjádřili podporu paní Vitáskové

Alena Vitásková

16. května paní Alena Vitásková napsala otevřený dopis ministryni Mgr. maii Benešové, my ji podpořili:
„Vážená paní Vitásková, za spolek Tradiční rodina se k Vašemu otevřenémiu dopisu p. ministryni Mgr. M. Benešové připojujeme. Demonstrace na její odvolání a hesla „justici nedáme“, děkujeme, takovou Justici, jaká zde je, nechceme. Také jsme psali paní ministryni, protože doufáme, že zasáhne v případě, který sledujeme. Křivě obviněný otec, za údajné domácí násilí, odsouzen na 8 let. Případ obsahuje mnoho procesních vad. Není ojedinilý, je jich mnoho, tyto případy nevedou jen k odsouzení, ale také k sebevraždám. Proto Vás veřejně prosíme o podporu k přešetření v těchto případech, které byly a jsou zmanipulované. Děkuji Vám za Vaši práci, s pozdravem Ivana Schneiderová, předsedkyně spolku Tradiční rodina“
Text veřejného dopisu ZDE.

Rekapitulace a naše další plány?

Letáky

Od října 2018 jsme rozeslali 100 000 letáků s informacemi co znamená Istanbulská úmluva a její dopady na výchovu našich dětí, na naše rodiny.Nyní se nám zrodil v hlavách plán, jak oslovit další občany jiným způsobem.
Jedině díky Vaší pomoci ho budeme moci realizovat.
Stojí za to…:)
Slibujeme Vám, že budete velmi překvapeni, neboť chystáme něco velkého, ale bez Vaší pomoci to sami nezvládneme.
Podpořte tedy finančně jakoukoliv částkou tuto akci, co tu ještě nebyla. Věřte, že budete velmi překvapeni. Více zatím neprozradíme, jak vylétne „první vlaštovka“, nafotíme a uvidíte sami. Předem děkujeme.
Každý člověk na tomto světě je důležitý a s každým se počítá. Je to jako s kapkou v moři, sama je málo, ale mnoho kapek udělá i díru do skály.
Nejsme příjemci grantů ani státních a jiných dotací.
Proto sami rozhodněte, kolik finančních prostředků můžete poskytnout, abychom společně ZABRÁNILI RATIFIKACI Istanbulské úmluvy. Na fotografii je pouze vyfocena část letáků, 60 000 kusů.

Za Váš sponzorský dar - dárek pro Vás a Vaše blízké.

Za sponzorské dary jsme pro vás připravili dárky s logem Tradiční rodina, v návrhu jsou další 3. Protože Vám chceme udělat radost, ale i propagovat náš úmysI. Také tímto způsobem chceme oslovit své okolí a třeba i zavést krátkou diskuzi. Rozdíl mezi výrobní cenou a doporučeným darem jde na další kampaň, což je výroba a distribuce.
Dárky si můžete objednat ZDE: https://tradicni-rodina.cz/kampane/

Účast na semináři

4.dubna v Poslanecké sněmovně seminář o potřebě zakotvit v Ústavě manželství jako svazek muže a ženy.

Přednášející:

Ludovine de la Rochere – 6 let zkušeností od zavedení homosexuálního manželství ve Francii
Adina Portaru – Manželství a rodina: Kde vzniká pravomoc EU
JUDr. Jakub Kříž, Ph.D., advokát – Co je manželství v právním smyslu
Mgr. Pavel Hasenkopf, právník specializující se na ústavní právo – Rodičovství a adopce jako integrální součást institutu manželství
Mgr. Jan Petr Kosinka, doktorand PF MUNI – Konkrétní právní následky redefinice manželství na společnost

Máme potvrzené od Jiřího Ovčáčka, mluvčího pana prezidenta, že pan preziden přečetl Rozbor "Důvodové zprávy", kterou zpracoval Zdeněk Chytra a která mu byla předána 10.3.2019.

Ale jak se říká: „Neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil“. V informační kampani pokračujeme.

Informační kampaň jede. Letáky můžete objednat v sekci: Kampaně

Národní pochod pro život a rodinu 2019

Pod záštitou prezidenta ČR Miloše Zemana.

 

Praha (sobota ) 27. 4. 2019
Program:

10:30 Pražský hrad – katedrála
pontifikální mše svatá
vzhledem k bezpečnostním kontrolám doporučujeme přihlášení

12:30 Klárov – park před stanicí metra Malostranská
oběd pro přihlášené
program pro děti a dospělé

14:00 Pochod pro život a rodinu centrem Prahy
na trase Klárov – Národní třída – Václavské náměstí

16:00 Zakončení u sochy sv. Václava

Přihlášení zde:

https://hnutiprozivot.cz/pochod-pro-zivot#dekujeme

Pozvánka na národní pochod pro život a rodinu

Mezinárodní konference Rodina 5.4.

Úvodní slovo poslance Milana Poura, který tuto konferenci zaštiťuje.

Vážení občané,
rodina je základ státu a národa. Rodina v průběhu staletí procházela vývojem. V 21. století čekají rodinu jiné výzvy, než tomu bylo v minulosti. Tyto výzvy je potřeba identifikovat a řešit. V současném období multikulturalismu je nutné se přičinit o zachování funkční tradiční rodiny. Je třeba hájit její práva nejen v naší vlasti, ale i v zahraničí.
Těmto tématům se budou věnovat přednášející z ČR i zahraničí na mezinárodní konferenci „Rodina a její práva v 21.století“, která se uskuteční 5.4. 2019 v prostorách Poslanecké sněmovny ve Sněmovní 1. Rád jsem se podílel na organizaci této konference, protože mi toto téma není cizí.

Mezinárodní konference Rodina-5.4.
Při příležitosti slavnostního koncertu Mireille Mathie pořádaném k příležitosti šestého výročí ve funkci prezidenta Miloše Zemana byla tiskovému mluvčímu prezidenta republiky Jiřímu Ovčáčkovi předána "Rozborová zpráva Úmluvy Rady Evropy o prevenci a potírání násilí na ženách a domácího násilí (Istanbulská úmluva) její neodlučitelné součásti Důvodové zprávy k Úmluvě Evropy o prevenci a potírání násilí na ženách a domácího násilí". Rozborovou zprávu, ve které jsou uvedeny sporné články a odstavce Istanbulské úmluvy a její Důvodové zprávy Rady Evropy, kterou s externí pomocí zpracoval tým spolku Tradiční rodina z.s. předal v neděli 10. března 2019, do rukou Jiřího Ovčáčka osobně Jiří Černohorský.

V jednotě je síla, proto se 8. března připojíme k nočnímu pochodu na odmítnutí ratifikace Istanbulské úmluvy na Velehrad.


V jednotě je síla, proto se 8. března připojíme k nočnímu pochodu na odmítnutí ratifikace Istanbulské úmluvy na Velehrad.

– Termín: z 8. na 9. března 2019

– Zahájení: ve 22:30 v kostele Svatého Ducha ve Starém Městě u Uherského Hradiště

– Program:
22:30 – zahájení v kostele Svatého Ducha ve Starém Městě,
– přednáška: Tradiční rodina a gender ideologie, přednáší JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD. (lídr Slovenského dohovoru za rodinu),
– modlitby, informace, požehnání na cestu;

23:30 – začátek pěšího procesí směrem na Velehrad
cca 2:00 – Mše svatá v bazilice na Velehradě, hlavní celebrant biskup Mons. Mgr. Pavel Posád
03:40 – odjezd autobusem do Starého Města k zaparkovaným autům a k vlakovému nádraží

Pro ty, kteří se nemohou ze zdravotních důvodů účastnit pěšího procesí, bude připraven paralelní program v bazilice cca od 24 hod. do 2 hod.

– Parkování: Staré Město: Prosíme účastníky NMP, aby po obsazení volných míst u kostela použili parkovací plochy na ulici Východní – parkoviště hypermarketu Albert, Uni hobby aj.

– Vlakové spojení DO Starého Města:
Z Olomouce:
R 800 Moravan: Olomouc 21:09, Přerov 21:22, Hulín 21:33, Otrokovice 21:42, Staré Město příjezd: 21:53 hod.
Z Ostravy:
R Hukvaldy: Ostrava hlavní nádraží 20:09, přestup na osobní vlak (Os 3234) v Hranicích, odjezd 20:50, přestup v Přerově na R Moravan, odjezd 21:24, příjezd do Starého Města 21:53 hod.
Z Kroměříže:
Kroměříž autob.nádraží – Autobus (770420) odjezd 21:18, přestup v Hulíně na vlak (R 800 Moravan), odjezd 21:35, Staré Město příjezd: 21:53 hod.

– Vlakové spojení ZE Starého Města:
Směr Praha:
R 896 Slovácký expres: Staré Město 4:21 hod., Otrokovice 4:31, Hulín 4:40, Přerov 4:51, Olomouc 5:07, vlak dále zastavuje ve stanicích Červenka, Mohelnice, Zábřeh na Moravě, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Kolín, Praha hlavní nádraží příjezd 7:39 hod.
Směr Ostrava:
R 896 Slovácký expres: Staré Město 4:21 hod., přestup v Přerově osobního vlaku (Os 3303) odjezd 5:03, Ostrava příjezd 6:24 hod.
Směr Kroměříž:
osobní vlak: Staré Město 4:56 (os 4241), přestup v Hulíně (os 3900), odjezd 5:28, příjezd Kroměříž 5:36 hod.
více na www.veceradlo.cz

AKTUÁLNĚ

Probíhá informační kampaň.
Leták „Stop Istanbulské úmluvě, stop genderu“, ke stažení ZDE.

 
Další letáky budou následovat během března.
Na požádání zašleme vámi požadovaný počet kusů poštou,
o které si můžete napsat do e-mailu: info@tradicni-rodina.cz

Dne 12. března se letáčky dostaly díky poslankyni Monice Jarošové do Poslanecké sněmovny.

Rozjíždíme informační kampaň: letáky a petici. Vše ke stažení v "KAMPANĚ".

Na podzim 2018 jsme roznesli a rozeslali 60 000 letáčků Stop Istanbuslké úmluvě, stop genderové ideologii do těchto měst:

Břeclav, Boskovice, Blansko, Březnice, Brno, Český Těšín, Domaželice, Doubravice nad Svitavou, Dlouhá Loučka, Fryčovice, Hradec Králové, Cheb, Chřibská, Jílové u Prahy, Karolínka, Kladno, Krnov, Koválovice, Laškov, Lelekovice, Linhartice, Litovel, Litoměřice, Louny, Loučná nad Desnou, Mělnicko, Mariánské Lázně, Moravská Třebová, Mirošov, Náměšť na Hané, Nymburk, Nový Jičín, Jeseník, Olomouc, Otrokovice, Opavsko, Ostrava, Praha, Paseka, Přerov, Prostějov, Plzeň, Rudná, Rájec – Jestřebí, Rakovník, Rousínov, Sušice, Slavkov u Brna, Sušice, Šumperk, Šumvald, Uničov, Újezd, Vyškov, Staré Město pod Landštejnem, Teplice, Troubelice, Třebotov, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Velký Týnec, Velké Hoštice, Vsetín, Zábřeh.

Na podzim 2018 jsme roznesli a rozeslali 60 000 letáčků Stop Istanbuslké úmluvě, stop genderové ideologii do těchto měst:

16.10.2019 seminář o Istanbulské úmluvě v Poslanecké sněmovně

6.11.2018 předání petičních archů předsedkyni petičního výboru JUDr. Heleně Válkové a veřejné slyšení patentů PRO a PROTI ratifikaci Istanbulské úmluvy. Předali jsme archy s 8 737 podpisy.

Noční modlitební pochod na odmítnutí ratifikace Istanbulské úmluvy 8 - 9.3.

aktivity

Něco málo o našem úsilí a o Vaší podpoře, za kterou děkujeme.

Byli jsme na petičních stáncích na různých místech v Olomouci od 5.4. vždy 3 dny v týdnu.
Další mámy a tátové zase sbírají podpisy ve svém okolí, v zaměstnání, po rodině.
Zapojily se i mladé maminky, vzájemně si hlídají děti, rozdávají letáčky, mluví s lidmi, petice mají sebou. Mají děti a není jim jedno, jak zde budou žít, i když jim někteří nevěří a nařknou je z šíření dezinformací. Čas ukáže že měly pravdu, už se začíná mluvit a psát o Istanbulské úmluvě. Od Velkého pátku, kdy byla petice vypuštěna, trvalo to měsíc než byla napsána zpráva na IDnes a 6 týdnů, kdy jsou zprávy od dalších politiků.

Momentky ze setkání...

...sběr podpisů setkání vlastenců 28.10. v Praze na Můstku
Balíme a posíláme
Foto z 1.7.2018 - již 4 setkání u sloupu Nejsvětější trojice v Olomouci
Demonstrace v Praze 22.6.2018
Smilovice, Xcamp 15.7.2018

Momentky z petičních míst...

CORJESU, Čapkova 10/12, ČESKÝ TĚŠÍN
Petiční stánek na oslavách 100 let vzniku Československa - 16.6.2018
Petiční místo na Masarykové třídě 3 v Olomouci
Petiční místo v Pavelčákové v Olomouci
Označení v Pavelčákové
Petiční stánek před vlakovým nádražím v Olomouci
Petiční stánek TJ Lokomovita při dni AČR
Petiční stánek u Kauflandu

Další momentky z petičních míst...

Chcete-li naše placky, pošleme Vám je jako doporučený balíček. Adresu na e-mail.

Uskutečněné A K C E:

Setkání rodin neděle 3. června v 15.00 v Olomouci na Horním nám. u sloupu Nejsvětější Trojice

! STOP !

KRADENÍ DĚTÍ a Gender ideologie – Istanbulská úmluva

UŽ BRZO hrozí KAŽDÉ rodině

Akce úspěšně proběhla.
 

Jde o naše děti

neděle 6. května Olomouc – akce už proběhla textový přepis ze setkání 6.5. v Olomouci

neděle 3. června Olomouc – akce už proběhla

PRAHA, Palackého náměstí – již proběhlo

13. května v 15.00 hod

! STOP ! kradení dětí z našich rodin

! STOP ! Istanbulské úmluvě, která má být ratifikovaná do 30.6.2018

Program: petice, informace

Palackého_náměstí_Praha

Momentky z dalšího úspěšného setkání s občany, ...ale i dětmi...a jejich tvořivostí.

3. 6. Olomouc - Horní náměstí u sloupu Nejsvětější trojice
Tržnice ,Olomouc, OC Haná, Olomouc
20.5.2018....Olomouc - Sv. Kopeček
Orlová 16.5.2018 při návštěvě prezidenta, zájem měly i děti tak od 8 let výše, tak jsme posílali rodičům letáčky a placky...
Praha 13.5.2018.....

VIDEA

Podpora tradiční rodiny
setkání v Olomouci, 6.5.2018
Velikonoční mobilizace-Za obnovu rodiny, vzkříšení národa (HD) 2.4.2018 Olomouc