Tiskový mluvčí prezidenta republiky si převzal Analýzu „Manželství pro všechny“

 

28. října 2019 se při příležitosti oslav vzniku samostatného Československa zúčastnili těchto oslav přímo na Pražském hradě ze spolku Tradiční rodina z. s. Ivana Schneiderová, Zdeněk Chytra a za spolek Čest, Svoboda, Respekt Jiří Černohorský. Výsledkem akcí z 28. října je úspěšné předání Analýzy „Manželství pro všechny“ do rukou tiskového mluvčího prezidenta republiky Jiřímu Ovčáčkovi.

Předání Analýzy „Manželství pro všechny“ předcházela veřejná akce „Světlem proti tmě“ která proběhla přes menší technické problémy v Praze na Klárově úspěšně. Průvod byl ukončen lampiónovým pochodem na Hradčanské náměstí před Pražským hradem.

 

Analýzu „Manželství pro všechny“  dne 22.11.2019 v 13:00 hodin na Pražském hradě osobně předal Jiří Černohorský tiskovému mluvčímu prezidenta republiky Jiřímu Ovčáčkovi. Jiří Černohorský se opět sešel s panem Jiřím Ovčáčkem, kdy spolu půl hodiny pohovořili o předmětné Analýze a mimo jiné i o tématech jako jsou neziskové organizace, Česká ženská lobby, Jsme fér a s tím spojená nebezpečí pro naši společnost. Dále i skutečnosti spojené s dnešní situací týkající se cenzury. A to především na sociálních sítích.

 

 

Minulý rok byl při příležitosti oslav vzniku samostatného státu předán do rukou Jiřího Ovčáčka Rozbor Istanbulské úmluvy a Důvodové zprávy Rady Evropy osobně panem Černohorským.

 

 

Pan Jiří Ovčáček se velmi pochvalně vyjádřil ke zpracování Analýzy „Manželství pro všechny“ a s ujištěním, že vše při nejbližší příležitosti panu prezidentovi předá se pan Jiří Ovčáček s Jiřím Černohorským rozloučili. Tedy dobrá věc se podařila.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *