Předčasná sexualizace dětí vede k jejich zneužívání. Standardy sexuální výchovy tomu napomáhají.

Ilustrační foto: Pixabay

Regionální úřad Světové zdravotnické organizace (WHO) pro Evropu požaduje, aby Evropská unie akceptovala a podporovala sexualizaci dětí, včetně normalizace toho, co je zjevně zneužíváním dětí.

 

Pokud jste se ještě nerozhodli postavit se proti novým mezinárodním zdravotním předpisům (IHR) a pandemické smlouvě WHO, dnešní zpráva vás možná přiměje k tomu, abyste se postavili na odpor.

 

Při stanovování „Standardů pro sexuální výchovu v Evropě“ zveřejnila Regionální kancelář WHO pro Evropu ve spolupráci s německým Spolkovým centrem pro zdravotní výchovu (BZgA) děsivou novinku podporující pedofilní agendu Alfreda Kinseyho (1894-1956).

 

Příručka WHO používá jazyk, který je téměř celý vytržen z Kinseyho zvrácených spisů. Podle WHO:

 

Děti mají sexuální pocity již v raném dětství … děti začínají objevovat své vlastní tělo (masturbace v raném dětství, autostimulace) a mohou se také pokoušet zkoumat těla svých kamarádů (hra na doktora). Děti poznávají své okolí experimentováním a sexualita se v tomto ohledu neliší od jiných oblastí. Rozsáhlý pozorovací výzkum identifikoval běžné sexuální chování dětí a zajistil, že tento druh chování je považován za normální.

 

Tato zkorumpovaná organizace je tatáž, která vás chce ovládat globální mocí. A Joe Biden chce WHO vyhovět.

 

Otevřenou sexualizaci dětí lze vystopovat až k „výzkumníkovi“ Alfredu Kinseymu z Indiana University. Ve 40. a 50. letech minulého století Kinsey platil pasákům a pedofilům, aby dokumentovali svá znásilnění dětí a kojenců. To není přehnané.

 

V roce 1948 Kinsey publikoval knihu Sexual Behavior in the Human Male (Sexuální chování u člověka mužského pohlaví), v níž podrobně popsal tato znásilnění dětí a ve snaze ospravedlnit pedofilii označil toto zneužívání za zdravé a normální.

 

V tabulce 34 této knihy jsou uvedeny fyzické reakce těchto dětí ve věku dvou měsíců. Výkřiky dětí byly zaznamenány jako „orgasmy“, aby se ještě více ospravedlnily zlé touhy Kinseyho a jeho přátel násilníků. Mnohé děti byly znásilňovány opakovaně po dobu 24 hodin.

 

Obhájkyně ochrany dětí a moje zesnulá přítelkyně, doktorka Judith Reismanová, jednou napsala: „Jak získali rekord 26 orgasmů za 24 hodin u čtyřletého [chlapce]?“

 

Jedna z Kinseyho obětí promluvila o tom, co prožila. Esther Whiteové* bylo pouhých sedm let, když na ní její otec začal nedovoleně sexuálně experimentovat, prováděl na ní různé úkony, stopkami měřil její fyzické reakce a celý proces dokonce vizuálně zaznamenával, aby ho mohl poslat Kinseymu. Poté ji začal zneužívat i její dědeček. Kinsey zaplatil Esterinu otci a dědečkovi 6 000 dolarů (v dnešních dolarech zhruba 75 000 Kč) od Kinseyho jako odměnu za dokumentaci jejich obtěžování.

 

„Můj otec byl hrdý na to, že je jedním z takzvaných výzkumníků této knihy, zatímco mě využíval jako sexuální otrokyni k takzvanému výzkumu… Sexuální incest spáchaný na mně v dětství, k němuž si Kinsey najal mého otce, mě a později i mého manžela těžce poznamenal a způsobil nám oběma během našeho manželství velkou bolest.“

 

Kinseyho ďábelská práce není dávnou historií. Univerzita v Indianě má celý institut pojmenovaný po Kinseym a nedávno postavila v hlavním kampusu IU sochu oslavující tohoto nechvalně proslulého pedofila. A jak dokazuje nejnovější iniciativa WHO, Kinseyho „výzkum“ je i nadále základem hnutí za normalizaci pedofilie a nejrůznějších sexuálních zvráceností.

 

O osmdesát let později WHO přebírá tento odporný plášť a prosazuje Kinseyho ďábelskou agendu. Místo toho, aby tato organizace měla na starosti všechny děti na světě, musí Kongres okamžitě ukončit naše vztahy s WHO a její financování.

 

Statistiky o mezinárodní sexuální turistice dětí vypovídají o nechutných skutečnostech.

 

V Kwale v Keni bylo více než 40 % dětí přistiženo při „sexuálním vykořisťování“, přičemž zneužívající osoby pocházely převážně z Itálie (18 %), Německa (14 %) a Švýcarska (12 %). A Austrálie zaplatila 1,3 milionu dolarů (téměř 878 milionů amerických dolarů) „za sledování sexuálního zneužívání dětí, živě přenášeného na internetu z Filipín“.

 

Zneužívání dětí bylo potvrzeno v zemích, které se řídily tímto vzdělávacím programem.

 

Nedovolme, aby WHO vnucovala našim dětem pedofilii!

 

WHO je nevolená a nikomu se nezodpovídající organizace.

 

Nemyslíte, že je WHO Tak trochu podobná GREVIU (IÚ), které je také nikým nevolené, nikomu se nezodpovídající, navíc s neomezenou imunitou i po skončení činnosti v tomto politickém orgánu. Ví, proč požívat takové imunity.

 

V České republice se „Standardy pro sexuální výchovu v Evropě“ pracuje nezisková organizace Společnost pro plánování rodiny pro plánování sexuální výchovy ve školních zařízeních. Používá ji jako rámec pro tvůrce osnov, vzdělávací a zdravotnické instituce a odborníky.

 

Dokument Standardy pro sexuální výchovu v Evropě ke stažení ZDE.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *