Genderová propaganda krade dětství a mnohdy končí tragicky

Zdroj: Screenshot YouTube

Školství, medicína, kultura, legislativa, politika, všechno pracuje v jednotné linii: urychlit sebevraždu jedinců i celého národa. Lisabonská smlouva pomocí mlhavých termínů „sexuální orientace“ a „lidská práva“ postavila celé zákonodárství na hlavu. Zákon o změně pohlaví i bez operace je samozřejmě humánnější než člověka definitivně zmrzačit a pak mu to zapsat do dokumentů. Jaké bude mít ale následky? Až psychopatické měnění pohlaví se má stát nejen módou pro masy nezletilých, ale i psychologickým terorem, takže normální teenager už v tlaku neobstojí. Celospolečenské myšlení se posune o další stupínek, kde to skončí? Budou následovat další sebezničující kroky a nové sebezničující zákony?

 

Ministerstvo spravedlnosti spolu s ochránkyní práv podali návrh zákona v červnu 2018 č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku a 303/2017 Sb., aby děti už od 12 let měly právo oficiálně změnit pohlaví i bez chirurgického zákroku. Jednohlasně tento zákon podpořili Piráti. Už 12.leté děvče by tedy mělo mít právo dostat dokumenty, že je chlapec a opačně.

 

V současné době je však už uzákoňování mrzačení mladé generace pod termínem „právo na změnu pohlaví“ něčím „normálním“. Již malé děti jsou v rámci genderové ideologie pod psychologickým tlakem a lží tlačeny k tomu, aby irealitu přijímaly jako své dobro a právo. Jde o existenční podvod a formu ideologické a psychologické války k zničení budoucí generace.

 

Jak genderová ideologie zabíjí děti a mladistvé

 

Hormonální léky určené k realizaci transgenderismu působí neplodnost. Přeoperování je nezvratný zásah do fyzické i psychické stránky člověka, takže takto zmrzačený jedinec už pak není schopen nést běžné těžkosti života a v žádném případě nemůže založit rodinu. Řeč o důstojnosti člověka tu zní jak výsměch.

Viz také:

 

Neomezený feminismus odsouvá chlapce na stranu

 

Administrace prezidenta Trumpa naproti tomu žádá od trans-žadatelů důkladné genetické vyšetření, čímž však padá celá zločinná komedie s transgenderismem.

 

Zkušenosti z Velké Británie

 

Fyzické a duševní mrzačení těch nejmenších, kteří se nemohou bránit, šílenci a psychopati z LGBT. Je zcela evidentní, že jakákoli sexuální úchylka je nemoc a ne „normální“ stav, ačkoli se nám další psychopaté, tentokrát v politice, snaží násilím vnutit opak. Zapomínají ovšem na jednu zásadní věc. Vše má své meze.

 

Příběh bývalého transsexuála Walta Heyera

W. Heyer ví o čem hovoří. Sám si tím prošel:

 

„Britské úřady – „sociálka“ se rozhodla zahájit „vyšetřování“ vůči rodičům, kteří vychovávají 2 vlastní a 3 osvojené děti, proto, co se v jejich rodině vlastně děje.
Proč? Protože 3 z jejich dětí za poslední roky byly „předělané“ na jiné pohlaví, konkrétně na ženské. Jedno z nich ve věku 3 let, druhé potom ve věku 7 let. A když i další dítě – chlapec – začal chodit do školy v dívčích šatech a rodiče se k tomu vyjádřili, že:
„Opět jejich (další) dítě má problémy s genderovou identitou…“
(ach jaká náhoda), a to už škola upozornila úřady.

 

Ty původně rozhodly, tak, že situaci v rodině je třeba prošetřit, a děti dočasně odňat z jejich péče, neboť existuje vysoké riziko, že se dětem může stát nějaké „značné emocionální poškození“.
Následně však soud ze dne na den změnil stanovisko a vyjádřil se ve smyslu, že daný pár je možné označit za „příkladé rodiče“. A to i napříč tomu, že jedno z dětí, to, kterému bylo změněné pohlaví v 7 letech trpí dnes, v 13. letech, těžkými depresemi a před soudem se vyjádřilo, že „jeho život nemá cenu“.

 

Kde hledat vysvětlení?

Zdroj: Screenshot Daily Mail

Tam, kde ke změně pohlaví vždy docházelo, a kdo se o to zasloužil – nechvalně známá Tavistocká klinika. Původně – Tavistock centre – místo „sociálních výzkumů“ a propagandy, místo, kam se v USA a potom v UK pobočce uchýlila a našla své místo Frankfurtská škola, která zde dnes stále působí. Působí zde jako „klinika“, která mění pohlaví 3-letým dětem.“

 

Nejméně osmnáct pracovníků zvláštní kliniky (Tavistock and Portman Trust’s Gender Identity Development Service) odešlo z práce kvůli špatnému diagnostikování dětí a jejich následnému podrobování hormonální terapii. Pět z nich se svěřilo se svými obavami deníku Times.

 

„Poslední dva roky mne v práci držel pocit, že je tam ohromné množství dětí v nebezpečí. Byl jsem tam, abych je bránil před ublížením“,

říká jeden z bývalých zaměstnanců, který se spolu se skupinou dalších snažil předcházet tzv. „léčení“ mladých pacientů. Dětem se totiž podávají mimo jiné léky nad rámec jejich registrovaných účinků. Následky hormonální terapie jsou nezvratné.

 

Užívaní neregistrovaných léků v rámci terapie tzv. pohlavní dysforie znamená, vzhledem k nedostatečným důkazům, vykonávání neoprávněných experimentů na dětech – uvedl profesor Carl Heneghan, ředitel Lékařského centra na Oxfordské univerzitě (Evidence-based medicine). Jak dále upozornil někdejší šéf personálu kliniky, některé děti mění pohlaví v souvislosti s různými typy zneužívání v rodině, bolestnou ztrátou blízké osoby nebo dokonce pod záminkou autistických poruch.

 

Doporučení na tuto jedinou kliniku toho druhu ve Velké Británii v posledních letech dramaticky rostou. Jestliže jich bylo 94 v roce 2010, v minulém roce jejich počet vzrostl na 2 519. Nejmladšímu pacientovi byly sotva tři roky. Náklady na terapie jsou hrazené státem.“

 

Lékaři se vzbouřili proti změnám pohlaví u dětí

 

„Podle údajů americké FDA (Food and drug agency – obdoba našich SUKL a ČZPI) zemřelo v USA za poslední 7,5 roku nejméně 6370 dětí v následku používání hormonální terapie Leuprolide Acetate (Lupron). Dalších 25 000 dětí je ve velmi vážném stavu. Tato hormonální terapie se používá u dětí trpících údajnou genderovou dysforií. Ta prý způsobuje, že například dívky se necítí dobře, když jim rostou prsa, či chlapci, když mají penis. Rodiče poblouznění genderovou propagandou nechali své děti brát Lupron, aniž znali vedlejší účinky tohoto léku.

 

Jelikož nedávná studie Harvard University prokázala, že pohlavní úchylky jsou buď důsledkem duševních chorob, nebo napodobování kulturních vzorů, tak lze bohužel konstatovat, že se jedná o oběti zvrhlé genderové propagandy.

 

Tu zavedli do společnosti nadnárodní globalisté, aby rozvrátili tradiční rodiny. Stejnou vinu ale nesou pobláznění genderově pokrokoví rodiče, kteří tuhle šílenost u svých dětí podporovali a dovolili.

 

6370 amerických dětí již zemřelo na následky hormonální „genderové“ léčby

 

Díky medializaci jeden případ dopadl dobře

 

V případu, který v USA vyvolal debatu o vhodném věku pro změnu pohlaví, se nyní soud rozhodl navrátit otci práva na společnou péči o sedmiletého syna. Soudkyně Kim Cooksová rozhodla, že ve věcech případných zdravotních procedur a operací či psychiatrické péče musí rozhodnout oba rodiče společně. Tím zvrátila, jak umožňuje texaské právo, předchozí rozhodnutí poroty, které mělo v těchto otázkách dát matce dítěte plnou moc.“

 

Někde nastupuje doslova bláznovství…
Američtí studenti University of Kentucky se shodli na tom, že “muži menstruují a ženy mají penisy”.

 

Může být matka otcem svého dítěte?

Někomu může tato otázka připadat nesmyslná, ale tímto dilematem se zabývá Štrasburský soud pro lidská práva. Na ten se obrátil rodič dítěte a žádá, aby byl v rodném listě veden jako otec. Dítě ale sám porodil.

One Reply to “Genderová propaganda krade dětství a mnohdy končí tragicky”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *