Příběh bývalého transsexuála Walta Heyera

Screenshot: YouTube
Pan Walt Heyer pomáhá lidem s přechodem zpět k původnímu pohlaví. Na vlastní kůži zakusil předělání na trans – ženu. Ve věku 4 let prožil rozhodující moment, kdy ho babička ujišťovala, jak roztomile vypadá v dívčích šatech. Znamenalo to pro něho, jako kdyby říkala „nejsi dokonalý“, „něco je s tebou špatně“. Pokládá to za zneužití dítěte.
„To není ujišťování dítěte, ale naopak důvod k obavám a depresi z toho, kdo vlastně jsou. Když se navíc začne s blokováním hormonů a s proměnou jejich těla, není divu, že později v životě trpí problémy jako jsou bipolární syndrom, disociační syndrom, schizofrenie a další nemoci.“
Popisuje, že po více než 40 let pomocí dlouhodobé psychoterapie přešel zpět k mužskému pohlaví. Poté, co už měl rodinu se 2 dětmi, tak mu gender terapeut tvrdil, že jeho pocity z dětství (převlek do šifónových šatů) se dá léčit hormonálním léčbou s operativním zákrokem.
Později se vše ukázalo jako liché. W. Heyer jmenuje Dr. Walkera, který položil základy k terapii GID (porucha genderové identity), která se s malými obměnami používá dodnes. Připouští se vlastně sebediagnóza a to i u dětí, takže dochází k „výrobě“ transgenderových dětí.
Bojuji proti podporování transgenderových operací a proti blokování hormonálního rozvoje u dětí. Pokládají nabízení těchto metod a za podporování transgenderu rodiči za zneužívání dětí, protože se nikdo jako transgender nerodí. Někdy děti zmínky o transgenderu používají k vyvolání pozornosti okolí, nebo jako obranu po zneužití.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *