Tradiční rodina z.s. – čeho jsme dosáhli a co nás dále čeká

 

Banner Tradiční rodina z.s.

Pomalu, ale jistě se blíží konec roku. Přinášíme vám souhrnné informace o výsledcích naší práce za uplynulý rok a samozřejmě informace o všem, co máme v plánu do budoucna. V několika městech jsme nechali vylepit 255 plakátů formátu A2, u dálnice na Moravě máme instalovaný billboard 2,5 x 5m, po republice několik desítek bannerů a samozřejmě rozdáno desetitisíce letáků. Samozřejmě pravidelně přinášíme informace týkající se našich témat a to jak na sociálních sítích, tak na našich webových stránkách.

 

Daří se nám také oslovovat stále více lidí, a to díky článkům, které vycházejí v regionálních novinách, kdy poslední článek vyšel v nákladu 1 500 000 výtisků a měl pokrytí na ¾ republiky. Od vydavatele máme zpětnou odezvu, kdy lidé píší redakci, že jsou rádi za informace. Diskutují doma, na pracovišti i ve společenských zařízeních (kde je tento tisk k dispozici). Diskuze mezi lidmi vedou k tomu, že se informace dozví další 1-2 lidé, čímž nám brzy přesáhne oslovení občanů přes 5 milionů! Články nám vycházejí každý měsíc.

 

Novinový článek o Istanbulské úmluvě od Tradiční rodiny z.s. v nákladu 1 500 000 výtisků

 

Dne 22.11.2019 si tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček převzal naší Analýzu „Manželství pro všechny“, jejíž zpracování pochválil a ujistil nás, že stanovisko prezidenta republiky k uzákonění Manželství pro všechny zůstává neměnné. Nutno dodat, že prezident republiky Manželství pro všechny odmítá.

 

Tiskový mluvčí prezidenta republiky si převzal Analýzu „Manželství pro všechny“

 

Všichni naši poslanci a poslankyně Parlamentu České republiky od nás obdrželi detailně zpracovanou Rozborovou zprávu Istanbulské úmluvy a Důvodové zprávy Rady Evropy, kterou jsme uveřejnili i na našich webových stránkách.

 

Co dál?

 

Začátkem roku 2020 plánujeme vydat dvě nové informační brožury k Istanbulské úmluvě a Manželství pro všechny, dále potom zahájíme novou letákovou kampaň „Je manželství skutečně pro všechny?“ Leták si s předstihem můžete stáhnout již nyní.

 

 

Koncem února chystáme uspořádat seminář na půdě Poslanecké sněmovny (v závislosti na termínech projednávání ratifikace Istanbulské úmluvy a uzákonění Manželství pro všechny Poslanecké sněmovny), kdy jsme již předběžné přípravy zahájili a o dalším průběhu vás budeme informovat. Taktéž máme naplánované veřejné besedy s občany a další akce v různých městech.

Že naše práce není zbytečná potvrdila i sama zmocněnkyně pro lidská práva prof. JUDr. Helena Válková, Csc., která 4. listopadu v pořadu na Radiožurnálu uznala, že kampaň „druhé strany“, tedy nás odpůrců ratifikace Istanbulské úmluvy, byla ÚSPĚŠNĚJŠÍ.

V Rozhlasu vystoupila Válková od Babiše: Neziskovky jsou potřeba. Istanbulskou úmluvu ratifikujme…

Naše činnost sebou nese nemalé finanční náklady. Veškerá naše práce by nebyla možná, nebýt dobrovolných příspěvků vás – našich podporovatelů, obětování vašeho času a iniciativy zapojovat se do našich kampaní. Děkujeme Vám za Vaši přízeň a podporu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *