Rozhovor s předsedkyní Aliance pro rodinu Janou Jochovou

Jana Jochová – screenshot YouTube

 

V pátek 15. ledna byla předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová hostem ve vysílání Studia Berlín Svobodného rádia. Hovořila o ratifikaci další „genderové“ úmluvy OSN, o Ústavním soudu a jeho úloze v protlačování ideologických zákonů a také o praktikách feministických a LGBT politických neziskových organizací.

 

Jana Jochová v rozhodvoru uvedla, že pod definicí rodiny se začíná rozumět na ministerstvech tak, že rodina již nejsou „máma, táta, děti“, ale že už je to vlastně „vztahová síť“, což je nový termín pro rodinu. Do té v podstatě může již spadat kdokoliv. Rodina má ale podle paní Jochové i biologické základy, které se jednoduše nedají odpárat. To bylo důvodem, proč se rozhodla se svým týmem chránit rodinu založenou na svazku muže a ženy.

 

„Genderová“ Úmluva OSN o odstranění násilí a obtěžování ve světě práce

 

Alince pro rodinu jako první upozornila na skutečnost, že hned na prvním jednání vlády předložila paní Maláčová Úmluvu OSN o odstranění násilí a obtěžování ve světě práce, který by se schválila. Posléze by o této úmluvě hlasoval parlament, což se ale zatím nestane, protože vláda projednávání tohoto bodu odložila.

 

V právním řádu chybí definice genderu – což je dobře -, a protože se nepodařilo ratifikovat Istanbulskou úmluvu, dostala by se definice genderu do právního řádu právě skrze Úmluvy OSN o odstranění násilí a obtěžování ve světě práce. Úmluva v podstatě přenáší zodpovědnost na zaměstnavatele. „To, že je gender ideologie se pozná podle toho, že se vlamuje do všech oblastí lidského života.“ vysvětluje Jana Jochová. Genderová ideologie – nebo lépe řečeno její tvůrci – se snaží kodifikovat pracovně-právní vztahy.

 

Zákony by neměly „přijímat“ soudy, ale parlament

 

Aktivistům se přes zákonodárnou moc protlačují některé jejich návrhy velice špatně. Týká se to aktuálně i LGBT politických neziskových organizací, které se snaží protlačit zmíněné Manželství pro všechny. Proto si v mnoha státech, jako například v Rakousku, protlačili LGBT aktivisté své požadavky takzvaným „soudním aktivismem“, a to cestou podáváním žalob. Nyní i u nás zkoušejí LGBT aktivisté protlačit Manželství pro všechny přes Ústavní soud.

 

Mediální „hon na čarodějnice“

 

Po rozhovoru na iDnes z listopadu 2019 se strhla proti paní Jochové mediální štvanice a kampaň za to, že by údajně zavrhla svého syna v případě, pokud by se jí svěřil, že je gay. „Svého syna mám ráda a budu ho mít ráda, kdyby byl jakýkoliv“, uvedla v pořadu Jana Jochová. Na hypotetické otázky v médiích již nechce více přistupovat.

 

„Oni se považují za tu tolernatní menšinu, ale když to pak přijde a někoho fakt nesnášejí, tak to stojí za to“, řekla v rozohovoru Jana Jochová na adresu LGBT aktivistů. Dále popisuje své zkušenosti s vyhrožováním a dalšími praktikami ze stran těchto aktivistů.

 

Důkazem tomu je například skutečně stupidní video na YouTube, kde jistá progresivně smýšlející mladá žena dost urážlivým způsobem označuje Janu Jochovou za prase.

 

 

Na dotaz, zdali by nechala Jana Jochová všechny homosexuály postřílet nebo upálit odpověděla, že u nikoho sexuální orientaci nezkoumá. Co zkoumá, jsou uplně jiné lidské kvality, než je sexuální orientace. Moderátorovi Zdeňku Chytrovi poté řekla, že zná jeho orientaci a dodala: „Zdeňku, já Vás mám ráda“. Určitě má ráda i více lidí, kteří mají tuto orientaci, ale u některých to ani neví, protože sexuální orientaci skutečně nezjištuje. O několika LGBT lidech ví a zná je a baví se s nimi úplně normálně, nic osobního v tom nemá.

 

Jana Jochová ještě připomněla petici pro ukotvení definice manželství jako svazku muže a ženy do Ústavy, kterou si můžete stáhnout a podepsat ZDE.

 

Celý rozhovor najdete ZDE:

https://svobodne-radio.cz/2021-01-15-studio-berlin-rozhovor-s-hostem-na-tema-ratifikace-genderovych-umluv/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *