Kauzy v duchu Istanbulské úmluvy

Neziskovky a soudy již dnes destruktivně jednají podle Istanbulské úmluvy

Otřesný případ údajného domácího násilí probíhá v těchto dnech u Okresního soudu Praha – východ v Praze na Poříčí. Paní Vlčková obvinila svého manžela Petra Vlčka z toho, že jí předávání synů vykroutil klíče z ruky. To už spolu tři roky nežili. Více
ZDE

[fade_divider]

Jak se kriminalizují muži již nyní!

Nechtěla jsem, ale po takovém článku a i šotu na TV NOVA musím reagovat. Bylo mi záhadou, proč na jednání se najednou objevili novináři, dokonce i kamera. Minule tam nebyli a moderátor mi přitom tvrdil, že tento případ pozorují od Zlína. Kdyby pozorovali, byli by i v červnu a slyšeli svědectví, keré mluvilo ve prospěch otce, dokonce od 3 žen. Dětské lékařky, ředitelky MŠ a sociální pracovnice, které chválily otce, který o děti měl zájem a staral se. Dětem nosil na setkání svačiny i dárky. Syn mu visel na krku a ani nechtěl zpět k matce. Dcerka po rozkoukání, také šla k otci a potom si hráli. A to by měly být traumatizované děti? Tato svědectví vůbec nebyla brána v potaz. Obhajoba shledala další skutky, aby byl osvobozen. Soudce při rozsudku bral pouze výpověď ženy, a asi hodinu „obhajoval“ svůj rozsudek, proč takto rozhodl.
Je to snad případ udělaný na zakázku „domácího násilí“, podívejte, jak zatočíme s těmi to muži? Demonstrace síly. V dnešních dnech, kdy se řeší Istanbulská úmluva, zcela tendenční, zakázková manipulace se společností. Tento táta je ve vazbě již rok, neoprávněně. Nyní je tak kriminalizový, kdo mu zaplatí poškozenou pověst, kdo mu vrátí trauma z této vazby, kdo mu vrátí rok života, kdo mu vrátí poškozený vztah s dětmi, kdo mu vrátí společenskou prestiž?
Po zbytek života bude na něm špína, kterou „mohl udělat“. Byl takový tyran, když mu děti visely na krku? Když toto viděla sociální pracovnice, která byla u tohoto setkání? Syn ani nechtěl nazpět k matce. Potvrdila i výpovědí u soudu?
Byl odsouzen nepravomocně na 5,5 roku a odškodnění za psychické trauma na dětech, které nikdy nezpůsobil: syn 100 000 a dcera 80 000.
Toto je Istanbulská úmluva již nyní v praxi, abychom si snad zvykali, co přijde?

https://www.novinky.cz/krimi/488679-tyral-zenu-a-deti-dostal-pet-a-pul-roku-vezeni.html
[fade_divider]

Soud dvakrát potrestal policistu za znásilení syna, potřetí ho osvobodil

https://www.novinky.cz/krimi/482048-soud-dvakrat-potrestal-policistu-za-znasilneni-syna-potreti-ho-osvobodil.html

Byl jsem na dně

https://www.novinky.cz/krimi/490505-byl-jsem-na-dne-plakal-u-soudu-muz-ktereho-exmanzelka-krive-obvinila-ze-znasilneni-syna.html

Istanbulská úmluva pomůže ženám lépe kriminalizovat muže

http://forum24.cz/istanbulska-umluva-pomuze-zenam-lepe-kriminalizovat-muze/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *