Neúspěch genderového aktivismu na německých školách: Sasko a Durynsko omezily financování LGBT organizací

Zdroj – Crossedressing – Pixabay


V Německu je za vlády ultralevicové koalice genderová ideologie masivně propagována ve školách a jeslích. Ale pořádná propaganda také stojí velké peníze. A dvě zemské vlády se rozhodly evidentně v tomto směru šetřit. LGBT a gender propaganda tak v Sasku a Durynsku ušetřila rovnou dvě rány: organizace přijdou o peníze a možnost indoktrinovat děti na tamních školách.

Šíření gender ideologie ve vzdělávacích institucích v Sasku a Durynsku pokulhává. Může za to politika úspor zemských vlád. Saské státní ministerstvo sociálních věcí a sociální soudržnosti překvapivě zcela zastavilo financování queer sdružení »Gerede e.V.«. LGBT organizace si veřejně stěžuje, že v roce 2022 nebude možné realizovat přibližně 150 projektů a školení. Jen v roce 2021 by bylo v Sasku vyškoleno více než 1000 mladých lidí v „queer vzdělávacích projektech“ – nebo spíše přivedeno na státem předepsanou genderovou hranici.

 

 

Saské zemské ministerstvo sociálních věcí a sociální soudržnosti tedy již nechce od roku 2022 financovat queer školení a vzdělávací projekty, hlásí Asociace pro sexuální a genderovou diverzitu »Gerede e.V.« v Drážďanech: V „nejhomofobnější spolkové zemi Sasko“ je to „vysoce nebezpečné“.

Financování LGBT neziskových organizací je nyní pro rok 2022 vynecháno. A také pro příští roky, jak to aktuálně vypadá. Není jisté, kdy se veřejná peněžní injekce vrátí. Nyní se tato LGBT organizace musí rozloučit s 20členným týmem dobrovolníků a „třemi zaměstnanými kolegy“, kteří za posledních 10 let „zcitlivěli více než 20 000 lidí k respektu a rozmanitosti a bojovali za přijetí sexuální a genderové rozmanitosti“, jak dále uvádí drážďanský LGBT klub »Gerede e.V.«.

 

 

Také v Durynsku se plány úspor státní vlády nepříznivě kryjí s expanzními snahami genderové lobby. Od letošního roku a v budoucnu budou LGBT organizace dostávat od daňových poplatníků zhruba o 200 000 eur méně. Zemská vláda své rozhodnutí zkrátit peníze do LGBT neziskových organizací nikterak dále nekomentuje. V části jižního Německa by to šíření gender ideologie zřejmě nezastaví, ale alespoň ji značně zpomalí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *