Váš Region brázdí napříč naší republikou.

Od Ostravy, přes Olomouc, Brno, Vysočinu k Plzni. Tam všude máme čtenáře, kteří již vyhlížejí další článek. Z 99 % nám píší pozitivní reakce, jak je potřeba se věnovat těmto tématům. S negativními se také setkáváme, ale čokoládu také nemá každý rád.

Téma transgenderu se vztahuje k Istanbulské úmluvě až moc důvěrně. V případě ratifikace IÚ tohle LGBTQ+ šílenství bude povinné nejen ve školách a z dětí se cíleně budou vychovávat non-binar identity s možností tranzice. Pokud se k takovému kroku rozhodne individuálně dospělý člověk, je to jeho zodpovědnost. Proto jsme se nyní rozhodli pro téma transgenderu.

Ráno žena, v poledne muž, zítra letadlo…Řeší Istanbulská úmluva násilí nebo gender?

Posuďme: slovo gender je v úmluvě zmíněno 154 x. Co vlastně znamená? Agender – osoba, která se neztotožňuje s žádným pohlavím, je tedy zcela bez pohlaví. Androgyn – tyto osoby změnu pohlaví nepodstoupily, ovšem od narození je doprovází nejrůznější výrazné prvky opačného pohlaví. Abimegender – nekonečné pohlaví, které může být kombinováno s jiným. Adamas gender – osoby odmítající kategorizaci. Aerogender – pohlaví, které se mění podle okolí. Aesthetigender – druh pohlaví odvozeného z estetického hlediska. Affectugender – osoby mění své pohlaví na základě svých nálad a výkyvů….Omnigender – pocit a zažití všech pohlaví. Transgender – z muže na ženu či naopak. Změnu doprovází různé transformace, operace. (10 nejdivnějších genderů, které opravdu existují)

On, ona, tranzice – je přechod na druhé pohlaví. Pumpování těl dětí hormony a blokátory puberty vede k řídnutí kostí, neplodnosti, srdečním problémům, případné rakovině a předčasnému stárnutí. Používá se k chemické kastraci sexuálních delikventů. Odstranění pohlavních orgánů je nevratným zákrokem. Takže pokud za dva, tři, pět let dítě či mladý člověk zjistí, že ho tento krok neudělalo šťastným nebo méně zmateným, nemohou se vrátit zpět, nemohou změnit to, co se stalo. Každý den je mrzačeno a zneužíváno stále více dětí, říká Chloe Coleová z Kalifornie, která se stala obětí dravého transgenderového hnutí a varuje: „Nejen kvůli tomu, co se stalo mně – ale také proto, že mohu zabránit tomu, aby se to stalo dalším dětem. Není to tak romantické, jak se zdá. Teenageři dělají unáhlená rozhodnutí. Doporučuji počkat.“ Že je Kalifornie daleko a u nás toto nehrozí? Jsme blíže, než si myslíme…genderová propaganda krade dětství a mnohdy končí tragicky.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *