Svět poznává nebezpečí transgenderové ideologie, u nás objevujeme „Ameriku“?

Svět si prošel cestu a zjistil, že to nebylo dobré. Ve Skotsku v podstatě padla vláda kvůli novele zákona o změně pohlaví, v Anglii zavřeli kliniku Tavistock, která prováděla změny pohlaví u dětí, atletická asociace oznámila zákaz transžen ve sportu.

Počet lidí, kteří se považují za trans v posledních letech rapidně vzrostl. Zvláště znepokojující počet je u dětí, které se rozhodly pro zásadní a nevratné lékařské zákroky.

Guvernér amerického státu Montana Greg Gianforte schválil zákaz lékařské péče pro transgender děti, kvůli kterému mladí lidé pod 18 let nebudou moci projít hormonální léčbou a blokátory puberty. „Děti a dospívající jsou příliš mladí na to, aby se rozhodovali o takových životních změnách,“ prohlásili odpůrci transgenderových zdravotnických zákroků. Dlouhodobé účinky nejsou zcela známy a děti a dospívající jsou příliš mladí na to, aby se rozhodovali o takových životních změnách, a to i pod dohledem rodičů.

Republikánští politici vedou kampaň za omezení speciální lékařské léčby předepisované transgenderové mládeži dlouhodobě, a to včetně hormonální léčby a blokátorů puberty, přičemž v zákonodárných sborech po celých USA byly předloženy desítky podobných návrhů.

Je alarmující, že v ČR stoupá počet pokusů o sebevraždu u dospívajících trans lidí až o 50 % ve srovnání s běžnou populací dospívajících.

Příběh Daniela je burcující. Nechal se přeoperovat na „ženu“ a nyní lituje a varuje ostatní. Jak říká, podstoupit operaci byla největší chyba mého života, každý den si přeji, abych mohl vzít své rozhodnutí zpět. Když vidím muže, kteří jsou „normální“, jsem smutný. Jsem zmrzačený.

Transideologie je nebezpečná, dej si pozor!

Varuje stejně jako Walt Heyer ve své knížce „Odvrácená tvář transgenderu“, která je svědectvím, kterých se u nás nedostává. Walt Heyer se problematikou transgender lidí zabývá většinu svého života, lidé se mu svěřují se svými příběhy a hledají u něj psychologickou a lidskou pomoc. Mnoho z nich tak jako Daniel nebo Chloe z Kalifornie nebo britský zpěvák Oli London, říkají, že to byla největší chyba jejich života. Někdo tvrdí, že mu přeměna přinesla štěstí, jiný je zoufalý.

Téma transgenderu nabývá na síle. Dětem ve školách začíná být vysvětlováno, a to bez souhlasu rodičů, že pohlaví si lze vybrat nebo změnit. Následně jsou děti matené ohledně své identity.

V případě ratifikace Istanbulské úmluvy aktivistické LGBTQ+ šílenství bude povinné nejen ve školách a z dětí se cíleně budou vychovávat non-binar identity s možností tranzice.

Pokud se k takovému kroku rozhodne individuálně dospělý člověk, je to jeho zodpovědnost.

Iniciativa „Nemluvte za nás“, pacienti F64.0 transexualita napsala otevřený dopis premiérovi ČR a na vědomí dala ministru spravedlnosti P. Blažkovi, prof. P. Weisovi, sexuologovi a psychologovi, prof. D. Feltlovi, řediteli FN. Členové iniciativy nesouhlasí s prezentací transgender politikou, jakým způsobem ji prezentuje zmocněnkyně vlády pro lidská práva Klára Šimáčková Laurenčíková a žádají o odvolání této vládní zmocněnkyně.

Zmocněnkyně spolupracuje s radikálním sdružením Transparent z.s., věnuje se prosazování konceptu „nebinárního“ pohlaví a obhajuje jejich agendu. V době, kdy se bude projednávat zákon o úřední změně pohlaví, který je pro většinu společnosti nepřijatelný tato její iniciativa s pěti členy spolku Transparent zbytečně bude zvyšovat napětí ve společnosti.

Zvláště v době, kdy jsou již známy negativní zkušenosti ze zahraničí je tato aktivita zmocněnkyně pro lidská práva zcela „mimo mísu, proto iniciativa „Nemluvte za nás“ žádá o její odvolání.

Podle představitelky této iniciativy Michelle Adlerové v Rádio Universum se transgender stala móda a je to kontraproduktivní.

Také to tak vidíme, protože pokud je na jedné střední škole 20 studentů v tranzici, tak je to hodně divné.

Kolik jich bude opravdu spokojených a kolik zjistí, že se mýlili, budou svého činu litovat?

https://echo24.cz/a/H6BLt/zpravy-svet-montana-guverner-zakon-zakaz-lecba-transgender-deti

https://standard.sk/283121/chloe-coleova-pribeh-dievcata-s-muzskym-hlasom-a-bez-prs-v-usa-je-symbolom-boja-proti-transvlne/

https://www.novinky.cz/clanek/koktejl-utratil-miliony-aby-vypadal-jako-korejska-zena-ted-se-vraci-k-muzstvi-40424007

https://www.radiouniversum.cz/adlerova-michelle-2d-slovo-gender-je-umely-konstrukt-ktery-je-povysovan-nad-biologii-nad-prirodni-zakony/

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *