Téma genderu v radě OSN. Ve kterých státech už brzdí?

V březnu se konalo 52. zasedání Rady OSN pro lidská práva (UNHRC).

Rada OSN pro lidská práva je důležitým mezinárodním fórem, kde se setkávají velvyslanci ze všech členských států OSN, aby diskutovali, chránili a podporovali lidská práva na celém světě.

CitizenGO jako nezisková organizace se zasazuje za ochranu práv pro každého jednotlivce a účast na UNHRC je klíčová, protože umožňuje hovořit o širokém spektru témat a ovlivňování politických rozhodnutí na celosvětové úrovni.

Slovensko se jednoznačně postavilo proti genderové ideologii, která ohrožuje zdravý psychický a emoční vývoj našich dětí. Připomněli i pokus slovenského ministra zdravotnictví prosadit úřední změnu pohlaví. Česká republika nemá pobočku CitizenGO.

Je paradoxní, že v dnešní době existují mezinárodní instituce, které by měly chránit lidská práva a tyto instituce mlčí, když přijdou na přetřes témata, jako ochrana života od početí nebo ochrana dětí před genderovou ideologií.

Ledy se hýbou ve státech jako je Velká Británie, Švédsko nebo Finsko, kde již zatahují za ruční brzdu, neboť vidí tragické důsledky mrzačení lidí včetně dětí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *