Sexualizace společnosti se stává celosvětovým fenoménem, jede na plné obrátky.

Nedávno se Amazon dostal pod palbu kritiky za to, že na svých webových stránkách uvádí neonové nápisy s motivem penisu, které jsou podivně zařazeny do kategorie „pro děti“.

Produkt na stránkách označený jako „Lick Penis Neon Sign“ zobrazuje obrázek jazyka olizujícího penis, který je doprovázen marketingovými obrázky mladých žen olizujících lízátka a provokativně zírajících do kamery, uvedl Daily Caller.

Nabídky vzbudily pozornost nejen kvůli svému explicitnímu obsahu, ale také kvůli nevhodnému zařazení do kategorie výrobků určených pro děti.

Výrobky jsou podle popisu “ vhodné pro výzdobu dětského pokoje“.

Podle serveru Daily Caller jsou „nabídky pod značkou „Cowboy Frog,“ která je zřejmě čínská a prodává množství neonových nápisů od nápisů kovbojských žabek až po nápisy otevřených zapalovačů. Výpis obsahoval také ceduli s vulvou, ačkoli nebyla výslovně inzerována pro děti.“

Výrobky objevila Haley Kenningtonová, která hledala nějaké LED cedule pro své děti.

„Včera večer jsem pro zábavu hledala nějaké LED nápisy do dětských pokojů a… ve vyhledávání se objevil nápis „Lick Penis Neon Sign for Wall Decor Led Neon Light for Kids Room“. Pro tohle neexistuje absolutně žádná omluva,“ napsala Haley Kennington

https://www.thegatewaypundit.com/2023/06/amazon-sells-penis-themed-neon-signs-listed-as/

Sex-Británie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sex-Slovensko

 

Standardy

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *