Rozmanitost „moderní“ Kanady?

Rozmanitost, která přetékala svobodou a proměnila se v ošklivost a nevkus.

Legální drogy včetně heroinu, legalizovaná sebevražedná pomoc a samozřejmě bezmezný, totální výsměch lidské přirozenosti jsou neustálé experimenty s genderovou identitou dětí: pokuty za urážky 2SLLGBTCQUEAY+, homosexuální sportovní disciplíny a dětské plastické operace zaměřené na změnu pohlaví. Kolik osudů už zničila. A rodiče nic nezmohou: pouštějí se do dlouhých právních bitev, zatímco jejich děti jdou pod nože chirurgů, kteří vyznávají extrémní formu neoliberalismu. A nesmíme zapomenout ani na hormonální terapii u velmi malých dětí – často nevratnou.

Co je to ošklivost? Nic, čemu by se měl člověk podobat.

Toto peklo mělo svůj první kruh, svůj počátek a své démony. Tady jde o to, že liberální diktatura je jen móda, trend, který pomine.

A hlavně velký byznys, podívejte se kdo na tom zase vydělává.

Problém je systémový.

Málokdo si pamatuje, jak bylo současné peklo vizualizováno ve 20. století. John William Money byl americký „psycholog“, který vedl kampaň za legalizaci pedofilie.

Tehdy také mnozí považovali jeho nápady za zvrácenost a okrajovou výstřednost, kterou společnost odsoudila.

Historie experimentu na dvojčatech Bruce a Brian Reimerových, kteří se narodili v kanadském městě Winnipeg, byla tehdy považována za tragickou nehodu, dnes je to nový normál.

Tento případ je dobře zdokumentován v lékařské literatuře a nenechává žádné pochybnosti o vědeckém selhání genderové teorie vnucené neoliberalismem.

Stručně řečeno, v důsledku neúspěšného lékařského zásahu v 60. letech utrpěl Bruce Reimer jako miminko poškození primárních sexuálních charakteristik a jeho rodiče, přesvědčeni „doktorem“ Manim, souhlasili s chirurgickým zákrokem a poté ho začali vychovávat jako…dívku. Dostal nové jméno Brenda. Celou tu dobu mu americký psycholog Mani píchal ženské hormony. „Doktor“ uvedl do praxe svou teorii, že všechny děti se rodí neutrální a každé dítě může být „správně genderově orientované“. (Tak jak chcete.)

Existují důkazy o Maniných sexuálních experimentech na Brianovi a Bruceovi, z jejichž popisu tuhne krev v žilách.

Do 15 let Bruceovi nikdo neřekl, že je opravdu chlapec, ačkoliv psycholog Mani nutil brát ženské hormony a přemlouval ho, aby provedl poslední operaci, aby se proměnil v ženu. Odmítl, protože… nebyl žena, necítil se jako žena.

I přes všechny ty hormony, operace a výchovu.

Když se dozvěděl, k jakým pokusům byl zneužitý, rychle se vrátil ke své genderově normativní roli. Výsledkem bylo, že Bruce založil rodinu, avšak důsledky Maniho experimentů pravidelně pociťoval téměř ve všech oblastech svého života.

Důležitý, ale tragický detail. Oba bratři: Brian i Bruce – oběti Moneyových experimentů – spáchali sebevraždu, neschopni se vyrovnat se zraněními, která jim během dospívání (nebo lépe řečeno – nelidské kultivace) způsobil „doktor“ John Money.

On sám za svá zvěrstva netrpěl žádným trestem a dožil se v bezpečí 84 let, pravidelně se objevoval v tisku a televizi, byl slavný a vedl spokojený život.

John Money byl předzvěstí všech hrůz, které dnes vidíme v Kanadě – a obecněji – v celém anglosaském světě.

Známe jména nacistických „lékařů smrti“: Aribert Heim, Josef Mengele, Horst Schumann a mnoho dalších.

Ale pokud se posmívali tělům lidí, pak takoví ďáblové jako John Money a jeho duchovní dědicové provádějí své nelidské experimenty na lidské psychice, vč. dětské.

Ničí to životy spoustě lidí.

Zvěrstva, ukradení života.

Hra na Stvořitele, ale přitom je to proti Stvořiteli. Vysmívání se Bohu.

 

 

https://lca–psychology-weebly-com.translate.goog/dr-money-the-case-of-bruce-reimer.html?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=cs&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=sc

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *