Blokátory puberty

Blokátory puberty se používají k léčbě adolescentů, kteří mají skutečné problémy.

Blokátory puberty mají nedozírné nežádoucí účinky u mnoha dětí a adolescentů i doživotní následky. Co tvrdí aktivisté (s tím se setkávám dnes a denně), že je to jen krátkodobé a má to krátkodobé účinky a v podstatě to potom vyprší. NE! NEVYPRŠÍ.

Genderově dysforickým dětem se doporučují blokátory puberty, kterým ještě nezačala puberta, preparáty nazvané blokátory puberty, aby jim poskytli „více času“ a děti se mohly před nástupem puberty rozhodnout, zda chtějí pokračovat s genderovou tranzicí.

V USA však doposud FDA (ústav pro kontrolu potravin a léčiv) nechválil. To znamená, že takovéto použití blokátorů puberty nebylo dosud ověřeno klinickými testy jako bezpečné a účinné.

Blokátory zastavují vývoj některých sekundárních pohlavních znaků.

Blokátory mají některé škodlivé účinky, které by měly rodiče znepokojovat. Omezují růst kostí, způsobují úbytek kostní hmoty, což může vést ke zvýšenému riziku zlomenin v ranné dospělosti a ke snížení tělesné váhy. Také zabraňují vývoji a dozrávání mozku, které jsou závislé na pohlavních hormonech, snižují plodnost. Negativní účinky u dospělých, kteří užívali blokátory se projevily negativními účinky na mozku.

Podávání blokátorů puberty trans dětem je experiment, který způsobuje, že děti jsou uzamčeny do transgenderové identity. Tak vyrábějí transgenderové lidi z trpících dětí, které by ze své touhy změnit pohlaví pravděpodobně vyrostly, pokud by u nich nebyla transgenderová identita potvrzována.

Mladí lidé, kteří projdou blokací puberty, kterým jsou následně aplikovány hormony opačného pohlaví a kterým je nakonec provedena operativní změna pohlavních orgánů, budou trvale neplodní a navždy budou litovat toho, že ztratili možnost zplodit vlastního genetického potomka.

Neformální průzkum mezi transgenderovými lidmi ukázal, že výskyt pokusů o sebevraždu mezi transgenderovými adolescenty dosahuje 45%.

Dospívající, kteří se dnes rozhodují pro změnu pohlaví, toho mohou za deset i více let litovat a také litují.

Jejich disforické pocity se mění.

2 Replies to “Blokátory puberty”

  1. Dobrý den, mohl bych poprosit o nasdílení zdrojů ze kterých čerpáte tyto informace? Moje dítě je asi trans a bojím se ho ptát, avšak po přečtení Vašeho článku si nejsem jistá zda to takhle opravdu je. Myslíte že je to opravdu jenom výmysl dnešních dětí?
    děkuji moc, Samuel Löwenstein

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *