Genderoví aktivisté čelí rostoucímu odporu, protože se zaměřují na děti po celém světě

Co přesně je „genderová agenda“? Je omezena pouze na několik zemí? Jaká je reakce vlád a veřejnosti na „genderovou agendu“?

Na tyto otázky odpovídá tisková zpráva organizace DAVIA, která sdružuje 88 prorodinných organizací z 33 států celého světa: Afriky, Asie, Austrálie, Evropy, Latinské Ameriky, Severní Ameriky. V Evropě k nim patří i spolek Tradiční rodina.

29. května 2023:

Celosvětová genderová agenda se snaží nově definovat význam pojmu „pohlaví“, prosazovat změnu pohlaví nezletilých a sexualizovat děti pomocí materiálů sexuální výchovy nevhodných pro jejich věk.

https://www.saveservices.org/2022-policy/network/

Zatímco zastánci Genderové agendy tvrdí, že se snaží pouze o toleranci a rovnost, transgenderoví aktivisté se při prosazování svých cílů stále více spoléhají na násilí.

https://www.christianpost.com/news/ten-violent-deadly-acts-of-violence-committed-by-trans-activists-list.html

Následuje částečný výčet zemí, kde se vládní představitelé a zástupci veřejnosti postavili proti Genderové agendě:

Kamerun, Egypt, Etiopie, Guatemala, Karibik, Indonésie, Írán, Irák, Malajsie, Nikaragua, země Arabského zálivu, Nigérie, Senegal, Súdán a Svatý stolec: Na zasedání OSN na vysoké úrovni se řada delegátů vyslovila proti návrhu na podporu programu známého jako „komplexní sexuální výchova“, který byl popsán jako „nebezpečný útok na zdraví a nevinnost dětí“.

https://www.comprehensivesexualityeducation.org/

Česká republika: „Sdružení pro Tradiční rodinu zveřejnilo video, v němž ostře kritizuje Gender Agendu a varuje: „Jejich cílovou skupinou jsou děti“.

https://www.saveservices.org/2023/05/children-at-risk-what-is-happening-now/

Norsko: V Norsku se uskutečnila konference, na které se zúčastnilo více než 100 tisíc lidí: Rada pro vyšetřování zdravotní péče oznámila, že bude revidovat své pokyny týkající se „genderově potvrzující péče“ o nezletilé, protože je již nepovažuje za založené na důkazech.

https://www.washingtonexaminer.com/restoring-america/courage-strength-optimism/norway-offers-a-step-forward-in-eliminating-gender-ideology

Skotsko: V rámci projektu „Gender gender“ (genderová diskriminace) uskutečnilo několik akcí, které byly zaměřeny na podporu genderové diskriminace, např: V reakci na to, že transgenderoví vězni biologického pohlaví jsou drženi v zařízeních s biologickými ženami, se objevil silný odpor veřejnosti.

https://www.spiked-online.com/2023/05/22/gender-self-id-is-a-predators-charter/

Velká Británie: Světová zdravotnická organizace vydala dokument, který vybízí malé děti ke „zkoumání pohlavních identit“. V reakci na to mluvčí vlády uvedl: „Vláda Spojeného království tento pokyn WHO neuznává a s jeho doporučeními nesouhlasíme“. Stínová ministryně pro vzdělávání Laura Anne Jonesová označila pokyny za „upřímně znepokojivé“.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-12082427/World-Health-Organisation-faces-backlash-sexuality-gender-guidance-schools.html

Spojené státy americké: „Vláda se rozhodla, že se bude zabývat otázkou, zda je možné, aby byly tyto pokyny používány v souladu se zákonem o zdravotních službách: 79 členů amerického Kongresu se vyslovilo proti navrhovaným předpisům, které by změnily definici „pohlaví“ tak, aby zahrnovala i „genderovou identitu“, a umožnily biologickým sportovcům mužského pohlaví účastnit se ženských sportů.

https://www.saveservices.org/2023/05/79-members-of-congress-speak-out-in-opposition-to-biden-title-ix-plan/

Tím, že se genderová agenda zaměřuje na nezletilé děti, je kritizována jako závažná a zavrženíhodná forma zneužívání dětí.

https://amac.us/transgenderism-confusing-people-about-the-nature-of-reality-and-victimizing-children-say-authors/

 

Posted: https://endtodv.org/pr/gender-activists-face-growing-opposition-as-they-target-children-around-the-world/

 

One Reply to “Genderoví aktivisté čelí rostoucímu odporu, protože se zaměřují na děti po celém světě”

  1. Plně podporuji činnost spolku Tradiční rodina,protože hájí zachování zdravého rozumu v oblasti sexuality a fungování rodiny tak,jak je zadáno přírodou už po tisíce let.Činnost gender aktivistů je hrubým porušováním přírodních zákonů a začíná přímo ohrožovat existenci lidstva.Jako věřící toto považuji za rouhání proti Bohu,které,nebude-li zastaveno,skončí božím trestem.S informacemi o genderových zvrhlostech proto vycházím mezi lidi a informuji je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *