Příští týden nám vyjde opět další novinový článek proti ratifikaci Istanbulské úmluvy

V únoru tohoto roku jsme nechali zveřejnit v novinách Naše Praha v nákladu 422 000 výtisků krátký informační banner s několika body, proč neratifikovat Istanbulskou úmluvu. V dubnu poté vyšel další článek a příští týden budeme prostřednictvím novin informovat o mezinárodní petici proti přijetí Istanbulské úmluvy Evropskou unií.

 

Protože nemáme přístup do médií, snažíme se využívat dalších prostředků, které jsou k dispozici. Ať už se jedná o sociální sítě, alternativní média nebo tištěné noviny. Právě v nich se nám podařilo do dnešního dne nechat otisknou krátké informační články týkající se Istanbulské úmluvy, a to již v milionových nákladech. V některých z nich odkazujeme i na vyjádření odborníků, jejichž názory se v mainstreamových médiích též téměř vůbec neobjevují.

 

Narozdíl od politických neziskových organizací pobírajících štědré dotace funguje spolek Tradiční rodina z.s. pouze z příspěvků a darů lidí se stejným názorovým smýšlením. Bez této podpory, které si velice vážíme, by se nám takové projekty a kampaně nikdy nepodařilo rozjet. Stejně tak bychom ani neměli šanci nechat naše články zveřejňovat třeba právě v tištěných médiích.

 

 

Jsme vděční skutečně za jakoukoliv pomoc, ať už tu finanční, nebo jen sdílením důležitých informací a odebíráním našich Newsletterů. Za celou dobu, co pracujeme na kampani proti ratifikaci Istanbulské úmluvy, jsme dokázali tento proces minimálně zbrzdit. To ale nestačí. Tento proces musíme definitivně zvrátit! A to dokážeme jen s vaší pomocí.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *