Joe Biden klečí před transgender lobby

Foto: USA Today – Screenshot


Americký prezident ve čtvrtek schválil řadu nových opatření na podporu lidí, kteří se identifikují jako transgender nebo nebinární. V souvisejícím středečním prohlášení Biden prohlásil 31. březen za „Národní den transgenderové viditelnosti“.

Joe Biden vyzval všechny Američany, aby se k němu přidali „při povznesení životů a hlasů transgender lidí v naší zemi a při práci na odstranění diskriminace všech transgender, genderově netypických a nebinárních lidí,“ jak uvádí Church Militant.

„Oslavujeme aktivismus a odhodlání, které podpořily boj za transgenderovou rovnos. Uvědomujeme si nepřízeň a diskriminaci, které transgender komunita v naší zemi a po celém světě nadále čelí.“, prohlásil americký prezident Joe Biden.

 

Mezi novými opatřeními, o nichž se říká, že mají za cíl učinit federální vládu inkluzivnější, je možnost transgender lidí zaškrtnout „X“ při specifikaci svého pohlaví na žádostech o pasy USA, která je platná od poloviny dubna.

 

Transportation Security Administration zavádí nové genderově neutrální skenery jako součást vládního úsilí o systematické začleňování transgenderismu do americké infrastruktury.

 

Návštěvníci Bílého domu navíc brzy uvidí „X“ jako možnost v systému vstupu návštěvníků, který se používá k provádění kontrol návštěvníků.

 

„Transgender lidé jsou jedni z nejstatečnějších Američanů, které znám, a náš národ a svět jsou díky nim silnější, živější a prosperující,“ řekl Biden v prohlášení z tohoto týdne. A dále k němu dodal: „Transgenderoví Američané všech věkových kategorií by měli vědět, že jsou velmi odvážní. I have your back.“

 

Biden zahrnul americké děti do proklamace a pochválil státy po celých Spojených státech za ochranu dětí a postavily se pro radikální LGBT agendu demokratů:

 

„Za poslední rok byly ve státech po celé Americe schváleny stovky antitransgenderových zákonů – většina z nich se zaměřuje na transgender děti. Shon pokračoval i letos. Tyto účty jsou špatné. Snahy kriminalizovat podpůrnou zdravotní péči pro transgender děti, zakázat transgender dětem sportovat a zakázat diskusi o LGBTQI+ lidech ve školách podkopávají jejich lidskost a podkopávají hodnoty našeho národa.“

 

Bidenovo propadnutí nejen genderové agendě radikální levice není překvapivé. Jen několik hodin po nástupu do úřadu v lednu 2021 podepsal exekutivní nařízení, které uděluje rozsáhlá pseudopráva lidem, kteří se prezentují jako opak svého biologického pohlaví.

 

V roce 2019 Biden zpochybnil biologickou realitu, když stál v kampani před prezidentskými volbami. Když se zaměstnanec Turning Point USA zeptal: „Kolik existuje pohlaví? «, kandidát Joe Biden odpověděl: »Jsou minimálně tři.«

 

Biden se poté pokusil svou odpověď podepřít dodatkem: „Mimochodem, byl jsem první, kdo se vyslovil ve prospěch sňatků homosexuálů,“ než promluvil k ostatním, kteří za ním přišli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *