DŮVODOVÁ ZPRÁVA RADY EVROPY K ISTANBULSKÉ ÚMLUVĚ

Na facebookových stránkách Istanbulská úmluva je zajímavá diskuse týkající se Důvodové zprávy k IU. Zmíněná Důvodová zpráva nebyla přeložena do českého jazyka a není vůle ji přeložit. Prý není legislativní součástí IU. Je to jako tvrdit, že se auto může prodávat bez techničáku. Důvodová zpráva Rady Evropy samozřejmě existuje a je nedělitelnou součástí Istanbulské úmluvy, jsou zde vypsány definice a postupy provádění IU. Kdo umí anglicky, může si stáhnout a přečíst.

Důvodová zpráva Rady Evropy k Istanbulské úmluvě má 70 stránek a odkaz je zde:

Explanatory Report to the Council of Europe Convention on preventing and combating violence against women and domestic violence

 

2 Replies to “DŮVODOVÁ ZPRÁVA RADY EVROPY K ISTANBULSKÉ ÚMLUVĚ”

  1. Nesouhlasím a vyzývám české politiky k neratifikování IU.Česká rodina, mimo zanedbatelného procenta národa ví jak se má správně chovat k ženě, matce svých dětí, a je správně vychovat. Ohlédněte se, mluvíte o násilí na ženách, poslali jste je od výchovy dětí pracovat, prodloužili odchod do důchodu, dětem jste sebrali dětství, pohádky o lži, pravdě a přátelství lidí. Nahradili je digitálními příšerami plnými násilí a zločinu. To snad není násilí na ženách a na dětech? Zamyslete se! Je to ostuda. A IU je stejné násilí, a na celém národu.
    Prosím ochraňte tento národ a neratifikujte tuto a podobnou podvodnou úmluvu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *