Ze světa i od nás: Fluidní výchova v MŠ

Něco lze nalézt pouze na facebooku. Proto řeším tuto formu zprávy. V New Yorku navštěvují mateřské školy pracovníci neziskových organizací a vyprávějí dětem o genderové rozmanitosti.

 

Jak je úžasné být transvestitou či LGBT. Nic proti těmto lidem nemáme, ale neměly by děti ve školkách se učit něco jiného? A když už jsme u tohoto tématu, pak zajisté by i zde měla nastat ona genderová vyváženost, aby děti měli možnost, porovnat, který vzor je jim blízký a neznásilňovat tak dětskou duši něčím, co nezná, o čem nemá nedostatek jiných informací, co je mu předkládáno s jistotou, že ze zvědavosti se nechá zlákat k něčemu, co by pak toto dítě později v životě hluboce litovat. Nebo je to tak, že do škol chodí nešťastní lidé, kterým se něco podobného přihodilo a nechce v tomto neštěstí zůstat sám?

 

Abychom nebyli pozadu, tak už nyní jsou na některých  školách v ČR dny, kdy žáci přichází v oblečení opačného pohlaví. Ptám se, je to nějaká móda? Nebo to, co je tady od nepaměti, co je lidstvo lidstvem, je něco nemoderního? Ne, je to záměr.

 

Je všeobecně známo, že žáci neznají ani základy historie  a matematika jim dělá potíže, o rodném jazyce, ze kterého se postupně jaksi vytrácejí interpunkční znaménka a velká a malá písmena atd.. Rodiče asi netuší, že ombudsmanka A.Šabatová chce do škol zařadit výuku o LGTB, jak je protlačována v okolních zemích.

 

S výzkumem jí pomáhal i spolek Prague Pride, který od roku 2011 organizuje letní pochody gayů a leseb v Praze. Tak potom bychom mohli očekávat takové „návštěvy“ i na našich školách. Již dnes se najdou první vlaštovky, které našim dětem v ZŠ povídají, jak je úžasné být gay.

 

Lze v budoucnu očekávat i takovou manipulaci, jak je úžasné být tranvestita či jak je úžasné si měnit pohlaví? O rozhozené psychice z neuváženého jednání, o následcích hormonální léčby, která je doživotní a  vede k neplodnosti, o tom se mlčí.

 

Pokud se dotyčný rozhodne k tomuto kroku  po zralé úvaze v dospělosti, je to jeho osobní věc. Dnešní společnost je tolerantní a přijímá jejich rozhodnutí, ale kdo ho nepřijme, je to také jeho svobodná volba.

 

To, že i malé děti již nyní prodělávají změnu pohlaví, tak to se již nyní se děje. Že je to ve Velké Británii? Že nám to nehrozí? Nikdy neříkej nikdy. Bohužel svět se tímto způsobem vyvíjí, případů přibývá, díky takové manipulaci v brzkém věku nejen v MŠ, ale i vlastními rodiči. Konkrétní případ:

 

Britské úřady – „sociálka“ se rozhodla zahájit „vyšetřování“ vůči rodičům, kteří vychovávají 2 vlastní děti a 3 osvojené, proto co, co se v jejich rodině vlastně děje.

 

Proč? Protože 3 z jejich dětí za poslední roky byly „předělané“ na jiné pohlavi, konkrétně na ženské. Jedno z nich ve věku 3 roků, druhé ve věku 7 roků. Když i další dítě – chlapec začal chodit do školy v dívčích šatech a rodiče se k tomu vyjájdřili, že: „Zase jejich (další) dítě má problémy s gender identitou“ (ach jaká náhoda), tak škola upozornila úřady. Ty původně rozhodly, tak, že rodinu třeba prošetrit, a děti dočasně odňat z jejich péče, neboť existuje vysoké riziko, že se dětem může stát nějaké „značné emocionální poškození“. Následne však Soud ze dne na den změnil stanovisko a vyjádřil se ve smyslu, že daný pár je možné označiť za „příkladné rodiče“. A to i napříč tomu, že jedno z dětí, to, kterému bylo změněné pohlaví v 7 letech trpí dnes, v 13tich letech, těžkými depresemi a před Soudem se vyjádřilo, že „jeho život nemá cenu“.

 

Kde hledat vysvětlení? Tam, kde k změně pohlaví vždy docházelo, a kdo se o to zasloužil – nechvalně známá Tavistocká klinika. Původně – Tavistock centre – misto „sociálních výzkumů“ a propagandy, místo, kam se v USA a potom v UK pobočke uchýlila a našla své misto Franfurtská škola, a kde dnes stále působí. Dnes, jako „klinika“, která mění pohlaví 3-letým dětem. Někteří lékaři se již začínají bouřit, protože dětem jsou podávány léky  nad rámec jejich registrovaných účinků. Následky hormonální terapie jsou nezvratné.

 

Užívaní neregistrovaných léků v rámci terapie tzv. pohlavní dysforie znamená, vzhledem k nedostatečným důkazům, vykonávání neoprávněných experimentů na dětech – uvedl profesor Carl Heneghan, ředitel Lékařského centra na Oxfordské univerzitě (Evidence-based medicine). Jak dále upozornil někdejší šéf personálu kliniky, některé děti mění pohlaví v souvislosti s různými typy zneužívání v rodině, bolestnou ztrátou blízké osoby nebo dokonce pod záminkou autistických poruch.

 

Doporučení na tuto jedinou kliniku toho druhu ve Velké Británii v posledních letech dramaticky rostou. Jestliže jich bylo 94 v roce 2010, v minulém roce jejich počet vzrostl na 2 519. Nejmladšímu pacientovi byly sotva tři roky. Náklady na terapie jsou hrazené státem.

 

Zdá se vám to šílené? Nám také, ale taková je realita. Vůbec nemusím dodávat, že Velká Británie Istanbulskou úmluvu podepsala i ratifikovala.

Zdroj:

https://www.idnes.cz/brno/zpravy/vyzkum-ombudsmanka-anna-sabatova-lesby-gayove-trans-sikana.A190517_130230_brno-zpravy_krut

https://voiceofeurope.com/2019/05/british-parents-gender-transition-son-and-foster-son-7-and-3-to-female-high-court-judge-praises-them-as-good-attuned-and-careful/

https://www.thetimes.co.uk/article/calls-to-end-transgender-experiment-on-children-k792rfj7d

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *