Zasedání extrémistických feministek v OSN

Ve dnech 3. – 17. 3. 2023 V New Yorku se konalo výroční 67. zasedání delegátů Komise OSN pro postavení žen (CSW).

Hlavní misí Komise má být obhajoba žen po celém světě. Avšak v současnosti této Komisi dominují extrémistické feministky, které za každou cenu podkopávají rodinu založenou na manželství mezi mužem a ženou a agresívně prosazují potraty (zpráva Matič v EP, potraty v Americe ve vysokém stupni těhotenství, těsně před porodem).

Snaží se prosazovat absurdní ideologickou představu, že ženu není možné definovat biologicky a že pohlaví je sociální konstrukt, činí ženám medvědí službu a mnohé z nich vystavují nebezpečí. Prosazují předčasnou sexualizaci dětí a gender ideologii.

Chtějí naplno prosadit takzvanou „komplexní sexuální výchovu“, která explicitním sexuálním obsahem indoktrinuje malé děti a šíří LGTB propagandu a lži o identitě muže a ženy.

Tzv. „komplexní sexuální výchova“ nereprezentuje to, co rodiče, pedagogové a vědci považují zdravé pro malé děti.

CSE obsahuje kontroverzní věci, mezi které patří propagace promiskuity, výuka masturbace pro 4-leté děti, gender ideologie, předčasná sexualizace dětí, která je pro malé děti nepotřebná a škodlivá.

Navrhují, aby se děti od 4 let učily, že pohlaví je sociální konstrukt, aby se od 9 let učili „oceňovat vlastní gender identitu a projevovat respekt gender identitě jiných“.

V praxi to znamená i to, že když se někdo ráno cítí jako chlapec a večer jako děvče, jeho spolužáci by to měli respektovat a přizpůsobovat mužský a ženský jazykový rod při oslovení.

V cílech CSE se nachází výzva k respektu „netradičních rodin“ (např. dva homosexuálové s dětmi) a velký důraz se klade na tzv. „LGTB“ práva, jako kdyby LGTB lidé byli speciální kategorií občanů, kteří potřebují nějaká práva navíc.

Předkladatelé z řady progresivců se tváří, že jejich požadavky jsou „založené na důkazech“.

Stránka Komise pro postavení žen 2023:

https://www.unwomen.org/en/csw/csw67-2023

Předsedkyně OSN vyzývá k zavedení sexuální výchovy do škol.

https://thenationonlineng.net/un-chair-calls-for-introduction-of-sex-education-in-schools/

Komplexní sexuální výchova

https://www.comprehensivesexualityeducation.org/cse-news-page/

V Českém jazyku:

https://planovanirodiny.cz/storage/Standardy_pro_sexualni_vychovu_v_Evrope.pdf

Jak vše dopadlo? Uspěly či ne?

Dozvíte se v dalším příspěvku.

 

Drtivá porážka feministek v OSN!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *