Úřad vlády zasponzoroval příručku, která radí LGBT lidem, jak obcházet zákony

Image by crossdresser from Pixabay

Jak si pořídit dítě formou umělého oplodnění a obejít přitom zákony? Je to jednoduché, stačí si obstarat příručku LGBT organizace Prague Pride, kterou zasponzoroval i samotný Úřad vlády a tam naleznete přesný návod.

 

K tomuto skandálu se vyjádřil i například Radim Fiala (SPD), který k tomu uved:

To je skandální. Úřad vlády zasponzoroval příručku radící lesbám, jak obejít zákon a pořídit si dítě. Nejenomže Babišova vláda tak fakticky privileguje neomarxistickou homosexualistickou ideologii a agendu genderu a LGBT, ale via facti navádí lidi k porušování zákona! Takže se vydávají veřejné peníze k návodům na obcházení zákona! Šílené.

 

„Spolek Prague Pride získal od Úřadu vlády ČR 37 500 korun na vydání příručky, která má pomoci lesbickým párům k pořízení dítěte. Problém je ale v tom, že některé rady v ní uvedené jsou čistým návodem k obcházení zákona. Úřad, zastupující vládu, se tak paradoxně podílí na propagaci aktivit, které jsou v Česku nelegální,“ uvádí článek na Info.cz.

 

Příručka s názvem „Ona a ona plánují rodinu aneb jak jít štěstí naproti“ vydal loni spolek Prague Pride. A jak její autorky Tereza Kadlecová (Pelechová) a Petra Kutálková uvádějí, „materiál byl realizován za finanční podpory Úřadu vlády České republiky“.

 

Publikace „mimo jiné totiž radí ženám s lesbickou orientací (lesbickým párům), jak podvodem získat dítě pomocí umělého oplodnění. Že se jedná o podvod, autorky příručky nijak neskrývají. Doslova totiž píší: ´Platná legislativa České republiky je v tomto ohledu nedostatečná, na páry dvou žen, které žijí ve stabilním svazku, nijak nemyslí. Služby kliniky asistované reprodukce jsou v současné době určeny pouze párům tvořeným mužem a ženou.´,“ píše se v článku.

 

Gender ideologie tvrdí, že pohlaví je konstrukt a je libovolně volitelné bez ohledu na biologické danosti. Každý ale ví, že existují dvě pohlaví – muž a žena. Ostatní jsou problémy s identitou. A každý ví, že manželství a rodinu mohou založit jen muž a žena. Vůči těmto lidem s odlišnými preferencemi máme mít soucit, jejich životní styl se ale nesmí stát pro společnost normou či vzorem k obdivu.

Sexuální orientace je soukromou záležitostí každého. Hnutí SPD odmítá perzekuci homosexuálů či trans-sexuálů a homosexuálové i trans-sexuálové mají dle nás právo na stejné občanské svobody jako ostatní občané. Největším nebezpečím pro homosexuály jako osoby je v současnosti nenávistný islám, který prosazuje trest smrti za homosexualitu. Podle hnutí SPD je základem státu ale tradiční rodina, ve které táta s mámou vychovávají děti. Tradiční rodina si od státu zasluhuje všestrannou podporu a ochranu.

Ale je pro nás naprosto nepřijatelné, aby někdo vyzýval k obcházení zákonů a navíc, aby to bylo z veřejných peněz!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *