Trans revoluce? My chceme normální svět.

Tak dopadají trans pokusy, kojící „muž“, který je podstatou žena.

Na Slovensku je aktuální situace v návrhu zákona o změně pohlaví (v České republice leží návrh zákona od 2018, který předložil bývalý ministr JUDr. Pelikán)

Vše vypadá jak ze špatného filmu.

Pokud bude dovolená úřední změna pohlaví, bude docházet k absurdním situacím jako je např. úředně vedení muži budou moci menstruovat, otěhotnět a rodit děti (i když biologicky budou ženy).

Sociální zařízení sauny, šatny, sprchy, toalety či věznice přestanou být bezpečným místem pro ženy. Riziko znásilnění se dramaticky zvýší (v ČR případ Maryna Feryna, v zahraničí velké množství znásilnění na toaletách!!!). Pokud budou biologičtí muži úředně vedení jako ženy a budou mít přístup všude tam, kam nyní mohou vstoupit jen ženy, je to velké riziko pro biologické ženy a dívky!

Žádná žena se nechce setkat v šatně s cizím nahým mužem, který se bude prohlašovat za ženu. Průšvih bude, pokud půjde o násilníka nebo exhibicionostu, který se jen tváří, že je žena.

Co nato ženy v Praze a Brně, kde jsou „genderově neutrální toalety“. Píší nám, že se jim to nelíbí!

Další problém je sport. Již dnes to můžeme ojediněle číst, jsou to první vlaštovky, kdy muž prohlášený za ženu soutěží v disciplíně se ženami.

Vidíme, že mužská anatomie je jiná než anatomie ženy, zvýhodňuje je. Ani hormonální terapie tyto výhody neodstraní.

Je zcela nespravedlivé, aby biologičtí muži, kteří se prohlásí za ženy soutěžili s biologickými ženami!

Když tyto biologické ženy sportovkyně (Riley Gainesová) se zasazují, aby byl zákaz trans sportovkyň v ženských kategoriích a volá pro trans sportovce samostatnou kategorii, protože samozřejmě muskulatura takové trans ženy zvýhodňuje, je napadena trans aktivisty, přičemž jeden z mužů v ženských šatech ji několikrát udeřil pěstí do obličeje. Agresivita trans aktivistů je pověstná.

Pokud tyto diskriminované sportovkyně protestují proti účasti biologických mužů v ženských sportech, jsou hned obviněné z transfobie.

 

Je to férový závod? Jak se cítí ženy, biologické ženy, které roky tvrdě trénují?
Sedmadvacetiletá Američanka Killipsová skončila v celkovém pořadí na první příčce s náskokem 89 vteřin před Italkou Marcelou Prietovou….jen89 vteřin? Tak to výkon není nic moc.
Narodil se jako muž, nyní je transžena a hormony ho drží v ženské kategorii, mějte svou kategorii, bude to férové. Také bychom se asi smály, za velký balík peněz!

Nemusíme chodit daleko, miss Universe Španělska v 2018 byl zvolen muž, který se prohlásil ženou.

V 2022 další: “Soutěž dle organizátorů hodnotí nikoli „krásu soutěžících“, ale „jejich úspěchy ve škole, nadání, talent, charakter, komunitní práci a vyrovnanost“. Jedná se ostatně o soutěž o udělení stipendia pro další studium. Přesto se v pohoršených vyjádřeních všechno tohle ztratilo a někteří lidé bez uzardění psali, že „muž vyhrál soutěž krásy Miss America“.“

Má úspěchy, talent, ale biologicky je to stále muž v soutěži dívek.

Celý problém na Slovensku způsobilo schválení odborných standardů pro léčbu transsexualismu. Hlasování v komisi prošlo jen o jeden hlas, obvykle se takovéto standardy schvalují jednomyslně.

Ministr Legvarský se vyjádřil pro Aktuality.sk 8.2.2023, že není úplně spokojený s tak těsným výsledkem, protože to naznačuje konflikt mezi odborníky. Chce si vyslechnout připomínky těch odborníků, kteří hlasovali proti současnému ideologickému znění standardů. Pokud budou dané připomínky podle ministrova úsudku, „něco s čím se dá žít“, tak ministr standardy podepíše a úřední zněna pohlaví bude realitou. Výraz „něco s čím se dá žít“, je velice relativní. Pokud o tom má rozhodovat samotný ministr, je to velké riziko.

Schvalování transgenderismu jen způsobí chaos ve společenských, právních, lékařských oblastech. Prorodinná organizace CitizenGo dává jasně slovenskému ministrovi najevo, že biologické pohlaví se nedá měnit a argumenty odborníků, kteří odmítají ideologii transgenderismu jsou zásadní a vědecky opodstatněné.

 

Pokud muž se bude cítit v tu chvíli ženou a vy nic netušíc, mu řeknete „nazdar Pepo“ obviní Vás z psychického násilí?

My chceme normální svět.

Jakou to má souvislost s Istanbulskou úmluvou?

Genderovou ideologii – pohlaví je sociální konstrukt, nezáleží na biologickém pohlaví, podle ideologie může být ženou i muž a muž i ženou podle toho, kým se cítí být.

Zavádí mezigenerační konflikty, z nichž právo podle Istanbulské úmluvy má pouze ten, kdo se neidentifikuje jako muž nebo žena (DZ Odstavec 53).

 

Takže právo a spravedlnost už nebude existovat?

Úřední změna pohlaví v ČR je podmíněna povinnou operací včetně sterilizace. V současné době v Parlamentu ČR je návrh zákona, který má toto změnit. Prý úřední změna pohlaví je u nás nesmyslně komplikovaná a odstraněním této podmínky by bylo významným pozitivním krokem ke zlepšení trans práv v ČR. Trans identita by neměla být viděla jako rozmar jen proto, že neodpovídá zastaralým kritériím.

 

Bohužel zkušenosti znásilnění, napadení trans ženami ze západní Evropy a Ameriky mám dávají důvodné obavy, že toto se bude dít i u nás.

 

https://www.sport.cz/clanek/ostatni-snazi-se-zachranit-zensky-sport-sampionka-za-to-dostala-pesti-od-trans-aktivistky-4109841

https://www.sport.cz/clanek/cyklistika-transgender-cyklistka-kralovnou-hor-vyhrala-zavod-a-shrabla-balik-mistryne-sveta-zuri-4165461#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sport.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

 

https://www.idnes.cz/zpravy/revue/spolecnost/transgender-angela-ponce-miss-universe.A180703_140901_lidicky_sub

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tech-technologie-internet-komentar-muz-ktery-vyhral-miss-cim-mene-vime-tim-vice-jsme-pohorseni-219612

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *