Je Queer tak nevinné, jak se tváří?

Podívejme se do sousedního Rakouska:

17.5. je IDAHOBIT, což je mezinárodní den proti homofobii, bifobii a transfobii. V Bavorsku chtějí queer organizace v tento den zintenzivnit svou aktivitu: Požadují queer akční plán pro Bavorsko. Od 17. května chtějí masivně zvýšit tlak na Markuse Södera, aby byl akční plán co nejdříve přijat.

Protože co by v tomto plánu mělo být? Co chtějí LGBT aktivisté? Citace z webových stránek CSD Mnichov:

„[…] aby byla queer diverzita zahrnuta do učebních plánů, aby byla napravena nejednotná situace v poradenství v bavorské oblasti, aby bylo vytvořeno speciální ubytování pro LGBTIQ* uprchlíky atd.“. Všechna tato opatření by měl vypracovat a realizovat zemský zmocněnec za účasti queer organizací.“

Queer diverzita v učebních osnovách – například genderové hvězdy v hodinách němčiny? Nebo drag queens v hodinách biologie?

Queer lobby požaduje státního komisaře a queer komisaře ve všech okresech – to by byly vítané posty, kde by se LGBT aktivistům dobře žilo na náklady daňových poplatníků.

To je také to, co se myslí „poradenskou situací“: queer spolky chtějí peníze od bavorské spolkové země. Mohly by také dělat poradenství a propagandu na dobrovolné bázi. Už to dělají. Ale chtějí na to peníze z našich daní.

Homosexuální lobby vyvíjí tlak na Bavorsko již několik let. Je to poslední spolková země, kde jsou školy zatím z velké části bez propagandy LGTBI.

Nyní se zdá, že premiér Söder se vzpírá. Oznámil „akční plán pro sexuální a genderovou rozmanitost“ a my nevíme, zda ustupuje tlaku queer lobby, nebo prostě doufá v lepší šance v nadcházejících zemských volbách.

Ostatní spolkové země mají takové plány již dlouho a jejich účinky a důsledky jsou zničující, zejména pro děti, které jsou vystaveny rozsáhlé indoktrinaci.

Předpokládáme, že štáb Markuse Södera již pracuje na ohlášeném „Akčním plánu pro sexuální a genderovou rozmanitost“ pro Bavorsko. Proto je tak důležité, aby nyní prorodinná CitizenGo důrazně protestovala a zajistila zastavení tohoto plánu:

Jaké by byly nejzávažnější důsledky, kdyby došlo k realizaci akčního plánu?

  • S akčním plánem pro queer by se v budoucnu v Bavorsku mnohem častěji konaly akce pro děti, jako je například čtení v Bogenhausenu, o kterém se v současné době vášnivě diskutuje.
  • Ve školách by děti mohly být nuceny označovat učitele-muže jako ženy. Nebo by musely používat umělá slova jako „dey“, když by mluvily o tzv. nebinárních osobách.
  • Místo vědeckých faktů a poznatků by se hodiny biologie měly zaměřit především na učení o „tisíci pohlavích“.
  • Ve městech a obcích, spolcích atd. by museli být jmenováni „queer komisaři“, kteří by se starali o to, aby queer propaganda pronikla do co nejvíce oblastí života.

Markus Söder oznámil svůj plán pro nejbližší budoucnost. Pokud ho nyní nepřimějeme, aby tento plán zastavil, budou obyvatelé Bavorska bez ochrany a bezbranní proti queer propagandě.

 

Lobbistické skupiny homosexuálů jsou hlasitou menšinou. Chtějí vzbudit dojem, že za nimi stojí většina občanů Bavorska.

Chtějí premiérovi Markusovi Söderovi okamžitě tisíci podpisy na petici připomenout, co chce většina: Žádnou queer propagandu ve školách, klubech a v každodenním životě.

Bavorsko bylo a je pestré a rozmanité – „Akční plán pro sexuální a genderovou rozmanitost“ pro Bavorsko ohrožuje právě tuto pěstovanou a osvědčenou rozmanitost, která je trnem v oku LGBTI aktivistům a queer ideologům.

Odmítají, aby bavorské barvy bílou a modrou nahradila vlajka queer hnutí. Odmítají, aby genderismus a trans ideologie určovaly naše životy.

P.S. Bavorsko je jedinou spolkovou zemí, která zatím dokázala odolat tlaku queer lobby. Nyní se zdá, že se ministerský předseda Markus Söder vzpírá: oznámil „Akční plán pro sexuální a genderovou rozmanitost“. Vyhlásil plán propagandy, jehož důsledky jsou namířeny především proti dětem.

To je Rakousko a v Brně začínají Drag Queer číst dětem pohádky. Rakousko také tak začínalo.

Podáme prst, vezmou celou ruku a dělají si nárok na celé tělo. Otázka času. Geopolitika je jednotná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *