Co předchází tomu, když se dva tátové rozhodnou mít miminko?

K tomu potřebují oocyty. Gayové nejčastěji jezdí do USA, kde nejlépe na Amerických studentských kampusech dívky prodávají své oocyty, aby měly na studium a na nájem.

Ale není to tak jednoduché.  To není zastavárna, kde přinesete své oocyty a dostanete peníze. Ne. Vztahují se na to přísná selektivní kritéria. Nejprve se přihlíží k IQ, pak k tělesným vlastnostem, sociální vrstvě a rodině ze které pocházíte. Musíte být hezká, pohledná, inteligentní a sympatická. A když máte to štěstí a ze 150 uchazeček vyberou vás, protože jste hezká, pohledná. Potom vás podrobí  hyperstimulaci vaječníků, to je, devastujícímu hormonálnímu bombardování. Oocyta vyrostou do velikosti hroznového vína a následuje odběr, který je nejrizikovější.

Jennifer Lal z Kalifornie se rozhodla natočit dokument nazvaný Exploitation. Podívejte se na něj, vyhrál cenu i v Kanadě. Jenifer Lal udělala rozhovory s desítkami těchto dívek a víte, co z toho vzešlo? Spousta z nich nemůže mít děti, protože hormonální bombardování je natolik devastující, že mají vážné tělesné následky. Tato záležitost je velmi subjektivní, záleží, jak jste nastavená. Některé nic neudělá, pro jiné je devastující, jiné dívky zemřely.

V dokumentu rodiče těchto dívek vypráví nekonečné hororové příběhy, podložené zdravotní dokumentací.

Takže dva muži například Franco a Tommaso jedou do Ameriky, využít těchto dívek a koupit si oocyty. Dívky ale nesmí děti odnosit, aby se mezi nimi náhodou nevytvořilo pouto. Koupí si oocyt, ve kterém, je cenná DNA a jedou do Indie. Zaplatí 500 Eur ubohé Indce, která s nimi musí podepsat smlouvu. Obsahuje klauzuli, která říká, že pokud je „produkt“ vadný, Indka se zavazuje, že potratí. Vraťme se o kousek zpět. Nejdříve si Franco a Tommaso v centrifuze smíchají vajíčko se spermií, jak to udělal Eltom John, se svým přítelem, aby se nevědělo, kdo je otec.

Dříve mluvilo o ženách třetího světa, o vykořisťování třetího světa, neokolonialismu. Co se dnes děje v Indii? Smí se říkat, že tohle všechno je nechutné? Smí? Ano? Zkuste to. Zkuste říci, že ta fotka dvou mužů s dítětem na holém hrudníku, která obletěla a dojala celý svět, je nechutná. Kdepak, nařknou vás z homofobie, zlynčují vás. Protože je „nádherná“, protože svět je cynický. Svět se dojme se, ale lidé mají krátkou paměť. Lidé už zapomněli a Sushnu Pandey?

Sushma byla spíš holčička, než dívka. Velmi chudá nezletilá Indka. Pracovala jako otrokyně na šrotišti. Když v jednom momentě z hladu a zoufalství si nechala zfalšovat dokumenty, aby byla plnoletá. Odvezli ji do Rotunde center for Human Reproducion na kliniku v Bombaji, kde provádí tyto zákroky.  Zemřela, když byla podrobena třetímu bombardování hormony, protože byla moc mladá. Před lety tato zpráva obletěla a dojala celý svět a pak na ni všichni zapomněli. Za smrt této dívky nebyl nikdo odsouzen. Klinika se odkazovala na dokumenty, které dokazovaly plnoletost. Zprostředkovatelé byli dva muži a jedna žena, kterým vyplácela klinika provize, aby získávali zoufalé dívky v Indii. Tito lidé doprovodili Sushmu na všechny tři cykly. Tito lidé se najednou vypařili. Důkaz, že bohatí a mocní vyhrávají vždy a slabí a chudí jsou ale vždy převálcovaní.

Některé dívky či ženy podstoupí umělé plodnění jednou, dvakrát, třikrát. Ty, které přežijí, časem mají výčitky svědomí a skončí na antidepresivech, stanou se z nich lidské trosky. O tom se nemluví, o tom se nepíše, o tom se mlčí, o tom nikdo nechce slyšet?

Ještě budete obhajovat právo na umělé oplodnění pro homosexuální páry?

Je to degradace mateřství, novodobé otrokářství ženy jako „mašiny na plození dětí“, dítě jako „nezávadný produkt na objednávku“. BYZNYS.

Ve Francii, Rakousku, Německu či Dánsku je surogátní mateřství zakázáno, v zemích jako Ukrajina, Rusko či Spojené státy právní úprava umožňuje tuto metodu bez problémů využívat. České právo náhradní mateřství nijak nedefinuje, ale ani nezakazuje. Obnos, které náhradní matky od párů obdrží, nesmí být vnímán jako odměna, protože by pak už šlo o obchod s dětmi a ženským tělem.

.Je mnoho bezdětných párů, kteří přijali skutečnost, že nebudou mít děti. Přijali skutečnost v souladu s přírodou.

Když se narodí malý, velký, slepý, hluchý nebo bez nohy, ruky, musí se smířit se svým postiženým. V životě nelze mít vše.

Zdroje:

youtube: Gianfranco Amato – Genderová teorie v praxi

Hospodářské noviny číslo 100, 25 – 27.5.2018

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *