Co je účelem boje za „práva“?

Kdo má pravdu? Zastánci tradiční rodiny nebo ti, kteří usilují o Manželství pro všechny?

 

Podařilo se nám dohledat svědectví novinářky, která otevřeně přiznala, že účelem boje za „práva“ je zničit rodinu. Tak jak my tvrdíme, že jim jde o radikální redefinici manželství a nakonec zničení manželství jako instituce. Za toto jsme si vysloužili přezdívku Homofob. Máme oprávněné obavy.

 

LGTB je mezinárodní hnutí dobře propojené ve všech státech, proto to, co tvrdí Maasha Gessen, chce prosadit  „Jsme Fér“ i v ČR: „Není pochyb, že homosexuální aktivisté by měli mít právo oddat se, ale paradoxně, stejně si myslím, že instituce manželství by neměla ani existovat. Bojovat za gay manželství si v podstatě vyžaduje lhát o tom, co ve skutečnosti s manželstvím uděláme, když se k němu dostaneme – klameme, jestliže tvrdíme, že instituce manželství se takto nezněmí. Manželství se změní a mělo by se změnit. Opakuji, nemyslím si, že by manželství mělo existovat. Není to utopie. Já si totiž žiju svůj život reálně. Mám 3 děti, které mají rodiče, více nebo méně a nechápu, proč by nemohli mít i ze zákona pěti rodičů… Když jsme poznala svou partnerku, právě porodila své dítě a biologickým otcem jejího dítěte je můj bratr. Poté biologický otec mé dcery je muž, který nyní žije v Rusku a můj adoptivní syn ho považuje za otce. Čili pět rodiče tří dětí. A opravdu bych žila v takovém právním systému, který by reflektoval tyto skutečnosti. Jenže to není kompatibilní s institucí manželství.“

 

Ne, není to kompatibilní, to má dotyčná novinářka pravdu, protože zde rodič klesá na nosiče biologického materiálu. Rodina už není rodinou, ale chaosem. Skutečná agenda na požadavky homosexuálních organizací není manželská rovnost, jak se nás pokoušejí přesvědčit, ale totálně rozmotání manželských spletitostí a vykořenění tradičních hodnot.

 

Slova aktivistky za homosexuály potvrzují statistiky, protože jen velmi malé procento homosexuálů zajímá příležitost mít sňatek. Naopak většina homosexuálů se stydí za tyto aktivisty, netouží se ženit. LGTB aktivisté chtějí změnit a to zcela radikálně koncept chápání manželství.

 

Kde bylo přijato Manželství pro všechny, např. v Nizozemí, využilo vstoupit do manželství jen 12% homosexuálů proti 86 % heterosexuálů.

 

Dnešní společnost je velice tolerantní, gayové a lesby žijí svobodné životy. To, co prezentovalo malé %  na plakátech při Prague Pride, je zavádějící: „Již půlstoletí není naše láska trestní, přesto se dodnes někteří nechytnou za ruce na ulici.“

 

Je tomu opravdu tak? Dnes se jim nikdo nevysmívá, neotáčí se za mini, neukazuje prstem. Kolik párů potkáváme, kteří se za ruce drží, my s tím problém nemáme, byli a jsou součástí naší společnosti. Pokud se někteří dodnes nechytnou za ruce, buď ani nechtějí, nebo je to jejich vnitřní problém, který by nezmizel, ani po případném přijetí Manželství pro všechny. Opět jen manipulace a lži.

 

Má právo tak malé procento měnit takovým zásadním způsobem celou společnost na základě manipulace a lži?

 

Nic není náhodou, ani to, že zrovna blížící se ratifikace Istanbulské úmluvy a návrh zákona Manželství pro všechny, jdou současně. Tak jak chce rozvrátit společnost Istanbulská úmluva svou genderovou ideologií z jedné strany, tak chce „Jsme Fér“, zničit rodinu Manželstvím pro všechny z druhé strany.

 

Frontální útok na rodinu? Máme právo mít obavy o tradiční rodinu? Odpovězte si sami.

Zdroj:

https://www.protiprudu.org/lesbicka-novinarka-otvorene-priznava-ze-ucelom-boja-za-prava-je-znicit-rodinu/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *