Mohutné demonstrace v Pažíži. „Svoboda – Rovnost – Otcovství“

Zdroj: Screenshot Facebook

 

Demonstrace se koná již po druhé. První demonstarce se konala 30 listopadu 2018. Před časem si komunita LGTB prosadila ve Francii manželství pro všechny. Dnes je prosazován zákon o bioetice, pod heslem „umělé oplodnění pro všechny“. Progrese, na kterou upozorňujeme.

 

Organizátoři akce, zveřejnili prohlášení o nepřípustnosti vyčlenění otců ze života dětí legalizací možnosti umělého oplodnění pro osamocené ženy či ženy v lesbických párech: Pořadatelé upozorňují na to, že by děti byly záměrně vystaveny životu bez otců, bez jejich péče, lásky a rad. A to pro vždy.

Tím, že by se lékaři zaměřovali na umělé oplodnění žen, které jsou plodné, by se umenšoval prostor párům, které trpí neplodností a zatěžoval by se zdravotnický rozpočet proplácením asistované reprodukce plodným ženám. Francouzi mají dost sociálních experimentů, proto vyráží do ulic demonstrovat.

 

Zdroj: Screenshot Facebook

 

Matka 1, matka 2. Kdo z vás se narodil dvou matkám? Ať zdvihne ruku.
Taková jsou hesla dnešní demonstrace.

 

Zdroj: Screenshot Facebook 19.leden 2020

 

Ludovine de la Rochère:

„Speciální komise Sénat otevřela ochranu soukromí soukromým institucím.  Tento reprodukční byznys se cení na 6 miliard euro.  Francie nesmí na to přistoupit.“

 

„Tati kde jsi?“
To je název petice, která má již 48 882 podpisů (k 19.1.2020).

 

 

Organizace žádá prezidenta o ochranu práv všech dětí, protože vláda zahájila parlamentní proces legalizace zdravotně asistovaného plození (PMA) v nepřítomnosti otce pro dítě a bez lékařského důvodu. To znamená, že republika by úmyslně připravovala děti o otce po celý život.

 

Zdroj: Screenshot Facebook Logo

Od roku 1917 se Francouzská republika starala zejména o žáky národa – většina z nich je bez otce. Je to zjevně proto, že národ si je vědom toho, co to pro dítě znamená.

 

Podle odhadu ministra zdravotnictví Agnès Buzyn, by bylo každoročně „vyrobeno“ 2000 nových dětí bez otce. Když se podíváme na příklad několika zemí, které rozšířily LDC, ukazuje to, že po několika letech bychom mohli dosáhnout až 7 000 nových sirotků ročně, tj. 10% z 70 000 dětí, vědomě zbavených otce …

 

PMA bez otce jde proti zájmům národa, nerespektuje svobodu dítěte, když mu je dobrovolně odepřen otec; vytváří nerovnost mezi dětmi, které mají otce a matku, a dětmi, jejichž otec by byl vymazán i na jejich rodném listu; je to v rozporu se solidaritou společnosti vůči všem dětem.

 

Zdroj: Screenshot Facebook Logo 2

Podle Josého Bového a Dominique Bourga, (poslanci Evropského parlamentu), a Elena Pasca (filosof) nebo výzkumný pracovník Jacques odsuzují „katastrofu“. Obviňují autory zákona, kteří „tajně prohlubují právo na genetickou modifikaci lidských embryí za proklamovaný výzkum“. Podle nich „narůstá v možnost manipulace s lidským embryem“. Kromě toho rovněž odsuzují povolení k výrobě umělých gamet z kmenových buněk, které bylo zahájeno článkem 15 vládního projektu. „Zdá se nám, že projekt je jasně eugenicistický“.

 

Obávají se „katastrofy“, která v jejich očích představuje projekt autorizace genetických modifikací embryí. Je to GM pro lidstvo.

 

Rostl by obchod, kde by země nabízely spermie za tržní ceny.

 

Zdroj: Screenshot Facebook Logo 3

Umělé oplodnění je úspěšné z 30%. Hormonální léčba, která tomu předchází, je zdravotním rizikem pro ženy. Výhledově přijde další progrese v „náhradním mateřství“, kde jsou ženy – náhradní matky zneužívány jako novodobé „otrokyně“. Opět pod rouškou dobra, že někomu pomáhají. Výroba hormonálních léků k umělému oplodnění, vylučování hormonů z těla, zatěžuje ekologický systém. Hormony se nikdy z vody již nedostanou a vedou k mutacím ryb a dalších vodních živočichů.

 

Jak nadčasový byl Karel Čapek se svou „Válka s mloky“.
Dalším krokem budou umělé dělohy, které se již vyvíjí?
Jak nadčasový byl film „Sexmise“. Nebo snad autoři věděli a varovali?
Řeší se stav klimatické nouze a přitom se prosazuje PMA, které není ekologické.

 

Přijetím takových zákonů dochází k genderovému šílenství: Transgender – muž ve Velké Británii porodil dítě ze spermatu jiného transgendera – ženy

 

„Člověk, který se narodil jako žena, se před 12 lety nechal operovat, a nyní si říká Reuben Sharpe a tvrdí, že je muž. Tento člověk má partnera, který se identifikuje jako takzvaně nebinární. To ve světě těchto lidí znamená, že se nevnímáte ani jako žena, ani jako muž. Daily Mirror to bere jako bernou minci, a tak nic dalšího k osobě jménem Jay nevíme.

 

 

Zdroj: Screenshot Facebook Logo 4

Nicméně z dalších údajů se dá odhadnout, že Jay velmi pravděpodobně nemá penis. Protože osoba jménem Reuben potřebovala dárce spermatu, a tím se stal jiný transgender. A pozor, také doktor, zřejmě gynekolog, byl transgender. Dítě už je na světě, a oba partneři cítili potřebu se svěřit světu. Myslíte, že z tohoto dítěte vychovávaného v tomto prostředí těmito lidmi může vyrůst tradiční chlapec nebo tradiční dívka? Co to udělá s psychikou dítěte, když drtivá většina ostatních dětí kolem má za otce muže a za matku ženu? Bude systém kvůli tomu, aby si tyto děti pro to nesahaly na život, ještě více stupňovat transgender propagandu a bušit do nás dnes a denně, že transgenderová rodina je ta nejmodernější a my ostatní jsme burani?“

 

Zdroj: Screenshot La Manif Pour Tours

 

Museli jsme opustit otce při mém narození, píše se v dalším letáčku.

Pro zdárný vývoj dítěte je po staletí ověřen model máma a táta.
Francie jsme s vámi!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *