Manželství pro všechny zvyšuje napětí ve společnosti – i kvůli propagaci pedofílie

Zdroj: Pixabay

V roce 2019 u příležitosti týdne Prague Pride docházelo v Praze k incidentům, které v minulých letech nebyly v tak hojném počtu zaznamenávány. Dne 09. srpna 2019 byla ve večerních hodinách na mostě Legií zapálena duhová vlajka LGBT komunity a střílelo se pyrotechniku do lidí na Střeleckém ostrově. Napětí ve společnosti stoupá kvůli zvyšujícím se nárokům LGBT politických neziskových organizací a také i proto, že genderové neziskové organizace, které v roce 2019 Prague Pride spoluorganizovaly zahrnují do LGBT skupiny i pedofilní komunitu.

 

V noci z 9. na 10.8.2019 neznámý pachatel polil schody v Letenských sadech na trase průvodu
fritovacím olejem.

 

Oproti minulým letem se značně změnila i rétorika uživatelů sociálních sítích. Při srovnání například s minulým rokem zaznamenáváme razantní vzestup nesouhlasných, a i nenávistných komentářů pod příspěvky podávajícími zprávy o pochodu Prague Pride. Mnoho uživatelů přešlo z komentářů posměšných ke komentářům útočným.

 

Jedním z důvodů vyeskalování situace byla i přítomnost pedofilní komunity ČEPEK na Prague Pride, která vyvolala ve společnosti vášnivé emoce.

 

Screenshot: web ČEPEK

 

Pedofilní komunity se letos zúčastnily LGBT pochodů nejen v Praze, ale například i v Nizozemském Amsterdamu. Zde pod názvem PedoPride cílilo pedofilní hnutí „Kinderbevrijdingsfront“ – „Fronta pro osvobození dětí“ na takzvané sexuální osvobození dětí.

 

Rozdíl mezi postupem českých organizátorů LGBT pochodu a těch nizozemských je ten, že pořadatelé amsterdamského pochodu se od této skupiny distancovali a policie zabavila propagační letáky této pedofilní komunity.

 

 

 

Stínová zpráva ČŽL 2015
Stínová zpráva ČŽL 2015
Stínová zpráva ČŽL 2015

 

Nezisková organizace Česká ženská lobby ve své Stínové zprávě o stavu genderové rovnosti v České republice v roce 2015 doporučuje: „Fakticky a bez předsudků informovat o pedofilní sexuální orientaci, jasně oddělit sexuální orientaci od sexuálního zneužívání a obtěžování dětí a dospívajících.“ a zařazuje pedofily do LGBT+ komunity, s čímž nesouhlasí ani řada homosexuálů a leseb.11 Česká ženská lobby, jejíž místopředsedkyně PhDr. Eliška Kodyšová, Ph.D., která je členkou Rady vlády pro rovnost žen a mužů, spolupracovala také na letošním Prague Pride, jak uvádí ve své Výroční zprávě 2018.

 

Výroční zpráva České ženské lobby 2018 – strana 8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *