Výzva: Manželství pro všechny je předstupeň sňatků více osob, zamítněte jej!

Zdroj: Pixabay

Počet jednotlivých zaslaných Výzev:        40 154

Vážená paní poslankyně, vážený pane poslanče,

do Poslanecké sněmovny opět míří zákon č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů, a další související zákony, veřejně diskutovaný jako Manželství pro všechny. Žádám Vás, abyste tento zákon zamítl/a. Existuje nezpochybnitelný předpoklad další progrese – rozšiřování – možnosti vstupu do manželství pro další skupiny osob. Bude u nás docházet k sňatkům mezi třemi homosexuály jako v Kolumbii? Nebo mezi dvěma homosexuály a ženou, která jim odnosí dítě tak, jak to navrhují některé politické strany v Německu? A nebo manželství dospělých sourozenců? Snahy o takové rozšiřování po přijetí Manželství pro všechny následovaly ve státech, které Manželství pro všechny uzákonily. V současné době se německá spolková vláda snaží takovou formu manželství pod názvem „Institut společenství zodpovědnosti – “Verantwortungsgemeinschaft“ uzákonit.

 

Nejedná se o žádný žert, nýbrž o skutečnost, která je i pevně zasazená v Koaliční smlouvě stávající spolkové vlády. V plánu je zavedení nového právního institutu pod pojmem „Institut společenství zodpovědnosti – Verantwortungsgemeinschaft“, který má existovat vedle klasického manželství a Manželství pro všechny (manželství stejnopohlavních párů) zavedeného v roce 2017. Institut společenství zodpovědnosti není otevřený jen dvěma lidem, ale tolika lidem, kolik se jich rozhodne zvolit si způsob společného soužití: zda jde o dvě nebo tři svobodné ženy nebo desetičlenné #společenství či dokonce sourozence – je v zásadě jedno. Vše a všichni jsou akceptováni státem jako společenství podobné manželství a požívají daňových a právních privilegií stejných, jako v klasickém manželství.

 

Že svůj záměr myslí německá vládní koalice skutečně vážně dokazují zprávy z německých veřejnoprávních médií. Reformy rodinné politiky chce vláda stihnout prosadit ještě před letními prázdninami. Takovou drastickou progresi manželství v České republice naprosto odmítám.

 

Zdroje:

Click to access Koalitionsvertrag_2021-2025.pdf

https://www.br.de/nachrichten/deutschland-welt/justizminister-kuendigt-zeitenwende-im-familienrecht-an,T5sQxJT

https://www.waz.de/politik/marco-buschmann-familienrecht-justizminister-reformen-id235346991.html

 

  Výzvu: Manželství pro všechny je předstupeň svazků více osob, zamítněte jej! zašlete poslancům zde:
  (Vaše údaje nebudou nikde zveřejněny a slouží pouze pro petiční účely.)

  Oslovení (povinné)

  Ulice (nepovinné)

  Číslo popisné (nepovinné)

  Dodatek k adrese (nepovinné)

  Město (nepovinné)

  PSČ (nepovinné)

  Vaše doplňující zpráva pro nás (nepovinné)

  Kliknutím na tlačítko "Odeslat" udělujete souhlas spolku Tradiční rodina z.s., aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“) zpracovával tyto osobní údaje: jméno, příjmení a poštovní a emailovou adresu, které budou využity pouze k petičním účelům dle čl. 18 Listiny základních práv a svobod a zákonu č. 58/1990 Sb., předsednictva ČNR a vyhlášení listiny základních práv a svobod jako součásti ústavního pořádku České republiky, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 85/1993Sb., o právu petičním. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje spolku Tradiční rodina z.s..

  Souhlas se zpracováním osobních údajů

  To že jste člověk prokažte výběrem ikony nákladní automobil.

   

  Kdo Výzvu obdrží?

  Členové – Ústavně-právní výbor

  Marek Benda
  Mgr. Josef Cogan
  Eva Decroix, MBA
  Mgr. Aleš Dufek
  Mgr. Milan Feranec
  Mgr. Karel Haas
  Mgr. Tomáš Kohoutek, MBA
  Mgr. Ondřej Kolář
  Ing. Vladimíra Lesenská
  Mgr. Ing. Taťána Malá
  Mgr. Jakub Michálek, Ph.D.
  Mgr. et Mgr. Jakub Michálek, Ph.D.
  Ing. Zuzana Ožanová
  Mgr. Lucie Potůčková
  JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.
  JUDr. Pavel Staněk, MBA
  MUDr. Iveta Štefanová
  prof. JUDr. Helena Válková, CSc.
  Mgr. Radek Vondráček
  Mgr. Marek Výborný

  Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti

  Mgr. Marie Jílková
  Mgr. Jana Hanzlíková
  Mgr. Nina Nováková
  Ing. Jana Bačíková, MBA
  Oldřich Černý
  Mgr. Lenka Dražilová, MBA
  Martin Exner
  Romana Fischerová
  Mgr. Matěj Ondřej Havel, Ph.D.
  Bc. Jakub Janda
  Ing. Aleš Juchelka
  Lenka Knechtová
  Mgr. Ing. Pavla Pivoňka Vaňková
  Mgr. Renáta Zajíčková

  24 Replies to “Výzva: Manželství pro všechny je předstupeň sňatků více osob, zamítněte jej!”

  1. Rodina je otec-muz, matka-zena a děti. Ostatni nesmysly jsou pro psychiatricke leceni. Manželství bylo, je a bude pouze jako muz a zena. Ostatni propaganda svazků je nepřípustná a nezdravá!

  2. To co se chystá v Německu je nedůstojné anaprosto zvrácené, toto v ČESKÉ REPUBLICE nechci…

  3. To je zvrácené a amorální.Rozhodně jsem proti tomuto zákonu, normální člověk by snad nad něčím takovým neměl ani přemýšlet

  4. To co se chystá v Německu je další zvrácenost, která likviduje Evropu. Pojďme společně zachránit naši zemi a Evropu, protože jak to vypadá, chtějí zlikvidovat naší civilizaci postavenou na křesťanských základech.

  5. Jsem proti sodomii a úchylnostem, které kazí zdravý vývoj dětí a život lidí. To, co se nabízí jsou nezdravé zvrhlosti proti přírodě a nemají nic společného s demokracií.

  6. Není možné aby bylo dovoleno zvrácené zvěři lgbt zrůdám ničit hodnoty skutečné rodiny.Jsou to škodná zvěř ničící morální hodnoty. Je to zvrácenost kterou by měla zdravá společnost absolutně scela ze společnosti vymítit a trestat odnětím svobody. Izolovat tuto zvrácenou zvěř od společnosti.

  7. Přijmutí tohoto či podobného zákona je amorální zvrácenost popírající tisíciletou historii lidstva !!! Manželství může být pouze svazek biologicky narozeného muže jakožto otce a biologicky narozené ženy jakožto matky !!! Pro všechny ostatní svazky jedinců stejného pohlaví, různého pohlaví či transgender (LGBT zvrhlosti) je dostatečným právním zajištěním institut registrovaného manželství !!!

  8. Nesouhlasím s přijetím zákona!!! Jsem zastánce tradičního manželství!!!!!
   Všechno ostatní je cesta do pekel!. Současná doba/ už asi 20let/ je dobou,
   kdy ve sférách řízení států i světa došlo k ztrátě zdravého rozumu.
   /Covid,Ukrajina/ Pojďme společně zachránit naši zem. Západní státy nám nepomohou,
   EU určitě ne.
   Zapomněli jsme na 1. a 2. svět. válku – Německo a na zrady Anglie a Francie atd. ??

  9. Pane Bože, ochraňuj nás před takovými zvěrstvy! Pedofilové patří do kriminálu. Jiní, neškodní úchylové, nechť si dělají co chtějí, nikoliv však veřejně, natož před dětmi.

  10. Západní Evropa spěje k úplnému morálnímu a hospodářskému úpadku.Úplná sodoma gomora.

  11. „Tzv,,:manželství pro všechny“= je protibožská nelidská a satanská doktrina, která nemá co dělat v normalní boží společnosti, protože preferije dewijantní sodomitské vztahy, které Hospodin Bůh Zástupů (J.H.W.H.-Bůh Bible – Stvořitel a Pán jasně zakázal jako klaté a také je názorně již v Sodomě a Gomoře exemplárně potrestal skázou! I součadtné snahy sodomitů také potrestá! Oddělme se od této zkázy.!

   zvracenosti

  12. Jen totální prasáci chtějí pedofilii do porodnic, jeslí, školek a škol. To prasácké šílenství lačnící po malých dětech musí skončit a jeho strůjci na doživotí v pracovních lágrech musí otročit pro ty malé děti, aby odčinili své hříchy na dětech spáchané, páchané a v budoucnu páchané.

  13. Pokusy rozbít tradiční rodinu nebyly ani za feudalizmu , ani za komunizmu a tato zvrácená takzvaná Západní demokracie překonává veškeré zločinecké zvrácenosti , které míří na rozbití vztahů mezi lidmi a cílem je jejich bezprecedentní zotročení .

  14. Chraňme TRADIČNÍ RODINU . Chraňme naše děti.

   Jsou jen dvě pohlaví a ti, kteří vymýšlejí další, jsou předurčeni na psychiatrii.

  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *