Ivana Schneiderová: Děti jsou budoucností a pokladem národa.

Proč tak Norské fondy hojně dotují MPSV, proč jdou tyto peníze na Juvenilní justici? Proto, aby se u nás zaváděl norský systém Barnevernetu, jak jinak. Pro nic za nic nám nebudou dávat jen tak 5 miliadr.

 

V tom duchu je také Istanbulská úmluva, kdy pod pojmem, „ochrana“ dětských svědků, při „domácím násilí“, kdy nahlašovatel se může domnívat, že v rodině byl nebo bude v budoucnosti v rodině spáchám trestný čin (čl.27).
Co to by to v našich životech znamenalo?
Křivá svěděctví, udávání.

 

Cílem a podstatou Istanbulské úmluvy je ovšem jít ještě dále a vychovat nového člověka. Není o prevenci násilí páchaného na ženách (jaký je její další název), ale kryje ideologickou a genderovou indoktrinací (manipulací) našich dětí (čl. 14 – Vzdělávání: …aby na všech úrovních vzdělávání…“)

 

Genderovou? Co by to v praxi znamenalo?
Opakované změny pohlaví, nutnost „genderově neutrální výchovy“ a hrátky s psychikou, stabilitou a všemi životními jistotami malých dětí. Než odešel ministr T. pelikán, podla návrh zákona č.89/2012 Sb., občanského zákoníku, č.460/2016Sb. a 303/2017 Sb. Dítě od 12 let si může vybrat pohlaví a s doprovodem dospělého zapsat na matrice, od 15 let i samotné. Již nyní jsou v některých školách 10ti leté děti seznamovány s touto možností!

 

Genderově citlivá výchova. Co to je?
Neukvapuj se v rozhodnutí, jestli jsi kluk nebo holka, možná zjistíš, že je u tebe genderový nesoulad, tak bude pak snazší si vybrat!

 

Proto ve Velké Británii Britské národní zdravotnictví 2013 schválilo použití léku Gonapeptyl – blokátor hypothalamu. Devítiletým dětem zastavuje pubertu, aby měly víc času se rozhodnout mezi klučičím a holčičím pohlavím. Víte, jak se aplikuje? Píchá se jednou za měsíc do břicha. Jeden vpich do břicha klukům zablokuje růst vousů a změnu hlasu. U dívek zablokuje nástup menstruace a vývin prsou. Vše proto, aby byla chirurgická změna pohlaví, kterou podstoupí po dovršení plnoletosti, méně invazní. Budeme mít kluky ve věku 16, 17, 18 let holé a s ženským hlasem a dívky bez prsou a bez menzes. Tito se dnes nazývají translidmi a kdo s tímto nesouhlasí, je „transfóbní“. Tento vývoj je i Itálii a dalších zemích.

 

Genderově vyvážené pracoviště, dozorčí rady, školské rady, akademické senáty.

 

Zdá se vám to nemožné? Ale ano. O tom pojednává dokument „Akční plán České republiky k implementaci rezoluce Rady bezpečnosti OSN č. 1325 (2000), o ženách, míru a bezpečnosti a souvisejících rezolucí na léta 2017 – 2020″ (v sekci dokumenty). Na straně 1é se můžeme dočíst o „vyrovnaném zastoupení mužů a žen v rozhodovacích pozicích“.

 

Genderisti se ani nepoměřují s přírodními vědami a medicínou (tím pohrdají), rovnou působí na politiky, a lobbují za pseudorovnost, nutný progresivní pokrok, liberálnost, a že přeci v 21. století nesmíme být -fóbní.

 

Co je to „GENDEROVÉ NÁSILÍ“?
Zjistíte to, když pozdravíte souseda „ahoj Pepo“ a on se dnes cítí být ženou, motýlem, či kamenem.

 

A také se může stát jako v Itálii:
Dcera řekla po příchodu ze školky: „Mami, mami, paní učitelka nás učila, že existují kluci, holčička a hvězdička.“ Maminka na to: „Kdo je hvězdička?“ „Jo, mami, hvězdička je obojí, kluk i holka, může si vybrat.“ Matka na to: „Ale ne, to je hloupost.“ Paní učitelka se mýlí. „Ne mami.“
V naší třídě jsou totiž tři hvězdičky.

 

Pro tyto a další důvody odmítáme rafitikaci Istanbulské úmluvy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *