Informační kampaň drží tempo

V rámci informační kampaně nám opět vyšel článek v nákladu 1 500 000 ks napříč Českou republikou: ostravsko, olomoucko, zlínsko, brněnsko, Vysočina, plzeňsko, kde již máme mnoho pravidelných a nových čtenářů.

Letos našim čtenářům plníme přání a přinášíme zprávy častěji. V květnu vyšel již čtvrtý článek, ve kterém upozorňujeme na progresi zákona „manželství pro všechny“ a gender v kontextu globální politiky.

Nyní s názvem:

„Manželství pro všechny“ rozpoutá vlnu další progrese, následovat možná bude polygamie.

Zdá se vám to neuvěřitelné? To, co většina lidí považuje za nemožné se stává v sousedním Německu realitou. Již minulý rok chtěla Spolková vláda do léta uzákonit novou formu „manželství“ nazvanou Institut svazků zodpovědnosti, do kterého by mohl vstupovat libovolný počet osob libovolného pohlaví. A co více, tento institut je otevřen i lidem přímé pokrevní linie, tedy například dospělým sourozencům. A odůvodnění? Klasické manželství a Manželství pro všechny je údajně nedostačující, a proto je nutné otevřít „manželství“ i dalším skupinám osob. Dětí, které mají v takových svazcích vyrůstat, se samozřejmě nikdo na nic neptá. Kdo nevěří, nechť si otevře Koaliční smlouvu Spolkové vlády…
LGBT politická lobby se ale nezastaví, institut svazků zodpovědnosti není jediný jejich požadavek. Do prázdnin má být v Německu odhlasován ještě šílenější zákon: Zákon o sebeurčení – „Selbstbestimmungsgesetz“. Podle něj si bude moci každý jednou v roce změnit úředně vlastní pohlaví. A dokonce i za určitých podmínek i samotné děti!

Jak to má konkrétně fungovat, když si každý sám určí svůj „individuální gender – své individuální pohlaví“?
Kdo bude v budoucnu smět do dámské sauny a kdo do pánského pěveckého klubu? Jak se budou hodnotit sportovní výsledky genderově neutrálním způsobem? Skončíte ve vězení, pokud omylem oslovíte osobu oblečenou jako žena „pane“?
Pokud „zákon o sebeurčení“ vstoupí v platnost, bude brzy na každém rohu stát antidiskriminační policie. Nebude trvat dlouho a tento zákon se dostane i k nám, do České republiky. Tato agenda je totiž globální. Náš každodenní život se propadne do perverzního chaosu.

Opravdu to chceme? 

Najdou se tací, kteří nám píší, že to jsou dezinformace a bláboly. Návrhy zákonů Spolkové vlády v Německu jsou bláboly? Ano, do jisté míry mají pravdu, takové návrhy zákonů jsou dokonalé bláboly.

V každém případě to jsou informace, navíc oficiální, co se děje u našich sousedů. Zde vidíme do jaké míry probíhá progrese od původního záměru LGTB…..chceme pouze registrované partnerství, více požadovat nebudeme.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *