GENDEROVÁ LOBBY SE OFICIÁLNĚ PŘIHLÁSILA K LGBT LOBBY. „GENDERISTY“ Z TÉTO NEZISKOVKY JSOU PROLEZLÉ I VLÁDNÍ VÝBORY

Nejsilnější nezisková organizace působící v oblasti feminismu a genderového mainstreamingu Česká ženská lobby ČŽL se letos oficiálně přidala k LGBT neziskovým organizacím.

ČŽL ve své zprávě uvádí spolupráci s Prague Pride, „stala se Fér“. Nezisková LGBT organizace Jsme fér usiluje dva roky o uzákonění Manželství pro všechny, ČŽL prolobovala přijetí a nyní bojuje za ratifikaci Istanbulské úmluvy. A protože se LGBT a Genderová lobby dobře doplňují, načasování obou legislativních změn není zcela náhodné.

 

Úporné prosazování LGBT a genderového mainstreamingu i do naší společnosti nemá jiný cíl než oslabit a nakonec i rozvrátit chod přirozené heterosexuální společnosti.Děje se tak všude,Hlavně na západ od našich hranic.Takto oslabená společnost bude snáze zničitelná příchozími vyznavači islámu.Islám že své podstaty nenávidí homosexuály a rozvrácená společnost mu nedokáže odolávat,ztratila podstatu své existence.O to se fanatickým vládcům jedná.Co nejvíce narušených lidí a k tomu co nejvíce islámských fanatiků do dané evropské země.Výsledek zaručen.

 

Spolupráce s Prague Pride, kterou podpuruje Československá pedofilní společnost a Satanisté, to je ukázkový vzorek co jsou zač a kam směřují….

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *