DEN PRO RODINU A MANŽELSTVÍ

V sobotu 14. září jsme se zúčastnili této akce, kterou pořádala Aliance pro rodinu z.s. Petiční stánek jsme měli na začátku na Palachově náměstí i na Kampě.

Zajímavé momentky: Diskuze byly vedené i v angličtině, neboť mladý pár z Turecka zjišťoval, zda protestujeme proti Istanbulu. Tak mu bylo vysvětleno, že proti Istanbulu ne, ale proti Istanbulské úmluvě a genderové ideologii. Míša byla prostě dobrá.

Další diskuze s paní, se kterou mluvil Zdeněk Chytra, byla velice zajímavá. Vzhledem k tomu, že se jednalo o ženu z velmi vysokého akademického postavení, bylo nutné argumentovat věcně a fakticky. Nakonec nám přibyl další ze zhruba tisícovky podpisů na petiční arch. „Jsme rádi, že dokážeme oslovit lidi ze všech vrstev. Tomu říkám úspěch“, říká Zdeněk.

Den byl včetně projevů a kulturního programu ve velmi přátelské atmosféře. Zdeněk Chytra se například bavil s poslancem Patrikem Nacherem o záležitostech týkajících se uzákonění Manželství pro všechny a ratifikace Istanbulské úmluvy, kde si kromě jiného i vyměnili další poznatky. Pořízený záznam z akce zazní i na Svobodném rádiu. Příští rok se tato akce bude pořádat 12. září opět od 14:00 hodin.

 

Další galerie zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *