Je jen jedna láska či více?

Malé zamyšlení:

Tak, jak nyní „Jsme fér“ tvrdí, že je jen jedna láska. Já si dovolím nesouhlasit.

Je láska bezpodmínečná, kdy matka miluje dítě takové jaké je, kolik dětí se narodilo s Downovým syndromem, či jinak postižených a matky se obětavě o ně starají.

Je láska sobecká, kdy chci jen pro sebe výhody a nevidím dopady na druhé.
Pokud chtějí geyové zdravé dítě na objednávku a v případě poškození, musí dotyčná „ukončit svou práci na objednávku“, co to tedy je?
Tyto ženy podstupují velké zdravotní riziko, při hormonální léčbě, která všemu předchází, i při odběru vajíček. Podstupují riziko, že si někdo umanul.

Manipulace, podvody a lži od počátku.

V USA byla, stejně jako ve zbytku světa, dříve homosexualita vždy považována za sexuální a mentální deviaci a duševní chorobu. Podle toho se k ní rovněž přistupovalo. Ke změně došlo začátkem 70 let. Hlavní postavou byl jistý Frank Ka meny (pocházel z aškenázké židovské rodiny, ale sám se považoval za ateistu) a Charles Silverstein (psycholog a terapeut). Frank Kameny byl původně astronom a pracoval pro americkou armádu a byl údajně propuštěn kvůli své otevřené homosexualitě.

Není knížka jako knížka.

Knížka přesně podle „sexuálních standardů v Evropě (z WHO)“. Stále někdo nevěří, že mazlící koutky nejsou v plánu? Již nyní jsou v Německu v některých experimentálních školkách. Jsme součástí Evropy? Jsme. Tak dříve či později lze očekávat i u nás. Záleží na rodičích, jak se zachovají, co si nechají líbit. Budou naše děti znát pohádky, říkanky a básničky nebo……?
U nás jsme začali aspoň už modelováním vajíček a spermií.

Genderově neutrální panenky?

Přesně v duchu článku 12 Istanbulské úmluvy – vymýtit staré genderové typy.

Genderově neutrální panenka na světě bojuje proti nesmyslným zažitým tabu. Dítě, které se s ní bude hrát, má právo na svobodné rozhodnutí, jaké pohlaví si zvolí. Nová kolekce přichází s různými variantami oblečení, doplňků či účesů. Děti mohou své panence dát krátké nebo dlouhé vlasy nebo ji obléci do sukně či kalhot.

Společnost tedy i takovýmto způsobem nutí dětské mysli přemýšlet nad tím, že možná ne každý chlapec je chlapec a naopak. Podle nás je to dost zvrácené a malé dětské myšlení by nemělo být takto napadáno.

Barbie se prodává po celém světě a byznys je byznys…